Українці з окупованого Луганська прокоментували запровадження воєнного стану на вільних теренах

Проукраїнські громадяни впевнені, що таке рішення було вірним у ситуації, що склалася.
У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

У зв'язку з введенням воєнного стану в ряді областей України бойовики "ЛНР" посилили поширення фейків в Луганську. Про це розповіли місцеві жителі на правах анонімності, передають Патріоти України.

"Зараз проти Порошенка йде масована агітація і пропаганда на росТБ. Всі розповідають про його банки, цукерки, заводи-пароплави, що у нього тепер є збройовий завод. А я думаю, що раз так вони його сильно ненавидять, значить, він все робить правильно в Україні, і я б за нього голосувала. Я боюся, що якщо Тимошенко оберуть, то вона відразу ж здасть наші національні інтереси, почне миритися з Путіним", - зазначила луганчанка Марина.

Вона підкреслила, що дуже хоче, щоб настав мир. При цьому хоче жити тільки в Україні, а примирення з Путіним вважає неприпустимим.

Інше джерело, луганчанин Сергій сказав, що підтримує введення воєнного стану. "Так, нас тут лякають, що "відріжуть, закриють", але Порошенко на те і президент, щоб утримати ситуацію. Все зробили правильно. Знаєте, що вони людям вселяють? Що це Порошенко - поганий, Турчинов - огидний, Яценюк - це взагалі "нащадок пекла", а ще півтора десятка радикалів шини палять. Ця маленька групка русофобів дорвалася до "влади", - підкреслив він.

Луганчанин додав, що проросійськи налаштовані люди піддаються такій пропаганді і тому не втрачають надії "об'єднатися з Росією", і таких тут вистачає". "Але, правда в тому, що якраз саме люди з мізками справедливо, заслужено ненавидять Росію, і ще довго будуть ненавидіти, мінімум років 50", - розповів він.

Джерело: LIGA.net

Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...