Усіх отруїла, як щурів: На Київщині жінка помстилася своїм екскоханцям та їхнім новим подругам (фото)

Поліція заарештувала мешканку Київської області, яку підозрюють у отруєнні своїх коханців. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київщини у п'ятницю, 24 березня, передають Патріоти України.

Голова поліції Київської області Андрій Небітов розповів, що один із постраждалих 14 лютого у День святого Валентина отримав повідомлення у месенджер з невідомого номера про те, що його номер телефону брав участь у розіграші і він нібито виграв відповідний приз.
"Через кілька днів він справді отримав пляшку рому, яку став поступово вживати, і три шоколадки. Через деякий час йому стало погано, і він потрапив до лікарні", - розповів голова поліції.
Подібні випадки отруєння зафіксовано у лікарні Фастова – у чотирьох жінок. "2 лютого у мене був День ангела, і я вирішила запросити подруг відзначити. Ми розпили пляшку рому, яку я напередодні виграла в розіграші. Через кілька днів нам всім стало погано. Почало пекти в грудях і німіло тіло. Ми з подругою поїхали до Києва, і нас поклали в реанімацію. Волосся почало випадати клаптями", - розповіла одна з потерпілих.
Крім того, згодом стало відомо, що чоловік від отруєння помер. Результат лабораторного дослідження встановив, що його отруїли талієм. Правоохоронці встановили, що відправлення кур'єрською доставкою отруйних пляшок рому здійснювала жінка.
У результаті правоохоронці дізналися більше інформації про жінку, яку підозрюють у отруєнні. Зокрема, 20 років тому вона жила в Іванківському районі та мала стосунки із померлим чоловіком, але сімейне життя не склалося.
Чоловік однієї з чотирьох отруєних постраждалих жінок теж мав колись стосунки із цією підозрюваною. Торішнього серпня вона вже намагалася отруїти його в такий же спосіб, але, мабуть, концентрація дози талію була замала. У січні цього року небезпечну посилку отримала його дружина.
Поліцейські затримали жінку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Їй інкримінують навмисне вбивство.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап - Укргідроенерго

субота, 10 червень 2023, 10:30

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікополя становить 10,55 м. Що май...

Програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні. "З сьогоднішнього дня (9 червня. – Ред.) ми розпочинаємо д...