В Іспанії відкрили готель, що "рятує жінок від стресу"

У новий готель не пускають чоловіків...

На іспанському курортному острові Майорка відкрився готель для жінок, охочих позбавитися від «стресу повсякденного життя», передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

У новий готель The Som Dona Hotel, розташований в містечку Порто-Крісто, не пускають чоловіків: вон призначений тільки для гостей жіночої статі у віці від 14 років.
Всього готель має 39 номерів, ресторан, спа-центр, дах з терасою і басейн. Він став першим «жіночим» готелем в Іспанії. Вартість однієї ночі становить 75 фунтів стерлінгів.

Однак, незважаючи на те, що готель призначений виключно для жінок, серед його працівників є чоловіки. Таким чином керівництво готелю дотримується чинного в країні закону про дискримінацію за статевою ознакою.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...