В Іспанії відкрили готель, що "рятує жінок від стресу"

У новий готель не пускають чоловіків...

На іспанському курортному острові Майорка відкрився готель для жінок, охочих позбавитися від «стресу повсякденного життя», передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

У новий готель The Som Dona Hotel, розташований в містечку Порто-Крісто, не пускають чоловіків: вон призначений тільки для гостей жіночої статі у віці від 14 років.
Всього готель має 39 номерів, ресторан, спа-центр, дах з терасою і басейн. Він став першим «жіночим» готелем в Іспанії. Вартість однієї ночі становить 75 фунтів стерлінгів.

Однак, незважаючи на те, що готель призначений виключно для жінок, серед його працівників є чоловіки. Таким чином керівництво готелю дотримується чинного в країні закону про дискримінацію за статевою ознакою.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...