
В Україні посилюють покарання за порушення правил дорожнього руху. Раніше за керування автомобілем без прав передбачався штраф у розмірі 510 гривень, що не стримувало ефективно порушників, передають Патріоти України.
Після ухвалення рішення про значне підвищення штрафів на водіїв-порушників чекають набагато суворіші покарання, пишуть експерти порталу «Дорожній адвокат».
Зазначається, що деякі водії, попри позбавлення права керування авто за рішенням суду, сідають за кермо транспортного засобу.
Відповідальність за такі дії суттєво збільшили. На сьогодні за таке порушення передбачено накладення штрафу в розмірі 20 400 грн.
Крім того, за повторне аналогічне порушення передбачено накладення штрафу у збільшеному розмірі — 40 800 грн. Одночасно суд повинен позбавити водія права керування на строк від 5 до 7 років.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...