В Україні вакцинація від коронавірусу стане обов'язковою. Зокрема, для працівників навчальних закладів, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій, зазначають Патріоти України з посиланням на заяву голови МОЗ Віктора Ляшка на засіданні уряду.
"Зараз у світі є новий ефективний інструмент протидії COVID - вакцинація. Сьогодні пандемія COVID - це пандемія невакцинованих", - заявив Ляшко.
Він зазначив, що ті, хто вакцинувались на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80% охоплення, а саме - медики, військові Збройних сил України, структури МВС.
"В інших органах державної влади, на жаль, ситуація не така оптимістична. Тому пропонуємо започаткувати впровадження обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID, зокрема для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, місцевих державних адміністрацій", - заявив Ляшко.
За його словами, статтею 12 закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій підлягають обов'язковим щепленням проти інфекційних хвороб.
"Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення національного законодавства, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не протирічить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод", - додав міністр.
Він зазначив, що визначення переліку працівників, які мають пройти обов'язкову вакцинацію, відноситься до повноважень МОЗ.
"Прошу підтримати відповідне протокольне доручення, що дозволить реалізувати цю функцію та зробити ще один, ефективний крок у подоланні коронавірусної хвороби" - додав Ляшко.
Головний тренер "Челсі" Енцо Мареска поділився думкою з приводу гри Михайла Мудрика. Фахівець вважає, що представнику України потрібно поліпшити гру в захисті, передають Патріоти України. «Мудрик не грає з перших хвилин, але він отримує ігровий час. В ...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...