В Україні запустили реєстр педофілів, але доступ до нього отримають не усі

В Україні створили Єдиний реєстр засуджених за злочини стосовно дітей на сексуальному ґрунті. Він має стати запобіжником від контакту зі злочинцями. Окрім правоохоронців, доступ до реєстру отримають директори шкіл і дитячих садочків, керівники державних адміністрацій і голови органів місцевого самоврядування. Про це повідомив Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України.

Наразі за участі ювенальних прокурорів до реєстру внесли дані про всіх кривдників дітей, які вчинили злочини до його створення. Це більш ніж 600 злочинців. До автоматизованої електронної бази також увійшли ті, чия судимість за злочини знята або погашена.

Реєстр містить прізвище, імʼя, по батькові засудженого, дату народження, місце проживання чи перебування, відомості про злочин, за який його було засуджено. Також туди вноситимуть дані про кримінальне покарання, фактично відбуте ним покарання та порушення правил адміністративного нагляду.

Доступ до реєстру отримають директори шкіл і дитячих садочків, керівники держадміністрацій і голови органів місцевого самоврядування. "Завдяки цій можливості вони зможуть убезпечити дітей від контакту з особами, які вчинили кримінальні правопорушення на сексуальному ґрунті. І як результат у майбутньому - запобігання злочинності стосовно малолітніх та неповнолітніх", - сказали в Офісі генпрокурора.

Готуйте до сюрпризів! Кінець зими та початок весни в Україні будуть аномальними - ось чого чекати

понеділок, 26 лютий 2024, 9:26

Тепла, як для лютого, погода, яка встановилася в Україні в останні дні, збережеться і нового тижня, передають Патріоти України. Метеоролог Ігор Кібальчич прогнозує, що найближчим часом опади не очікуються — у країні встановився антициклональний тип атм...

"Очевидно, навіщо Путін пішов танками": Дочка путініста Володимира Машкова показала свій приїзд до Києва

понеділок, 26 лютий 2024, 9:09

Російська акторка Марія Машкова, яка здобула популярність після зйомок у серіалі "Не родись вродливою", до повномасштабного вторгнення неодноразово приїжджала в Україну. . Так, за кілька місяців до вторгнення вона відвідала Київ. У річницю повномасшта...