Вбивчі блискавки, потужні зливи, град розміром з куряче яйце: Негода знов не щадить жителів Західної України (відео)

Цього літа блискавки вже не вперше вбивають людей.

Негода знов вирує Україною. Найбільше постраждав Північний Захід. На Рівненщині з пів сотні населених пунктів залишилися без світла, підтопила містечка та села. А на Волині пройшов град розміром з куряче яйце. Він побив дахи та городину. А ще смертельні блискавки. Одна з них у Горохівському районі вбила 31-річного чоловіка, повідомляють Патріоти України.

На Рівненщині під час негоди спостерігалися величезні блискавки. Підтопило містечка та села. Понад пів сотні населених пунктів знеструмлено. А потужна злива пронеслася трасою Рівне-Луцьк.
Волинь
В селі Старосілля град, який тут випав, був завбільшки з куряче яйце. Негода тривала, кажуть місцеві, якихось 5 хвилин, а біди наробила багато. Градом побило машини, шибки та покрівлі.
Негода вирувала і в сусідньому Горохівському районі. Гроза тут зірвалася раптово. 31-річний Іван урятуватися не встиг. Чоловіка вдарило блискавкою, коли той рибалив із товарищем у ставку за селом. Він загинув одразу.
Вбивчі блискавки
Цього літа це не перша блискавка, що вбиває людину чи руйнує її житло. Місяць тому у селі Підгірці на Львівщині розряд вбив 15-річного Миколу, який разом із сестрою пас корів. На Волині також в червні блискавка поцілила в житловий будинок у селі Пульмо. Жінка не постраждала тільки дивом, бо у цей момент стояла біля вікна.

А на Кіровоградщині удар блискавки знищив усе майно у хаті і поранив 28-річну жінку. Від вибуху, судячи з усього, кульової блискавки у будинку підлетів дах і розійшлися стіни. Дивом тоді вцілили двоє дітлахів 6-ти та 7-ми років.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...