У четвер, 3 січня, у Харкові знайшли тіла двох студенток з Туреччини з ознаками насильницької смерті. До того ж, стало відомо, що в орендованій квартирі були увімкнені газові конфорки, а за декілька днів до того там знайшли мертвою власницю. Про це повідомив місцевий сайт Об'єктив, передають Патріоти України.
Напередодні повідомлялося, що в одній з харківських квартир на вулиці Валентинівській знайшли мертвими студенток з перерізаними горлами. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство".
За даними відомства, у квартирі залишилися увімкнені всі газові конфорки. Також мешканці будинку розповіли, що господиня квартири проживала в тому ж дворі, що й квартиранти. Її знайшли мертвою у ванні з гарячою водою приблизно за 10 днів до вбивства дівчат. У квартирі були увімкнені всі 4 газові конфорки, як і у випадку з дівчатами.
Тим часом, у соцмережах з'явилася інформація про те, що у вбивстві дівчат підозрюють турка 1992 року народження. Оскільки одна з дівчат незадовго до трагедії скаржилася батькам на колишнього хлопця – громадянин Туреччини, який нібито переслідував дівчину. Поліція його розшукує. Поки слідчі намагаються встановити обставини події, свідків та розшукати причетних до вбивства.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...