Вчені назвали вітамін, брак якого збільшує ризик передчасної смерті

Дефіцит вітаміну D в три рази збільшує ризик передчасної смерті, особливо вразливі перед цим дефіцитом діабетики. Такими є результати дослідження за участю 80 000 пацієнтів з Австрії, передають Патріоти України.

Медики встановили, що зниження рівня сонячного вітаміну, який виробляється нашою шкірою під впливом променів, пов'язане з ймовірністю раннього відходу з життя з будь-якої причини. Дослідження також показало, що пацієнтам-діабетикам загрожує ще більш високий ризик передчасної смерті, якщо в їх організмі спостерігається брак вітаміну D. Зокрема, вони йдуть з життя завчасно в чотири з половиною рази частіше при нестачі цього вітаміну.

Відзначається, що дослідники з Центрального госпіталю Відня проаналізували історії хвороб близько 80 000 діабетиків різного віку, які збиралися в період з 1991 по 2011 роки. Потім інформація по смертності була порівняна з загальнонаціональною за той же самий період. Виявилося, що пацієнти з рівнем вітаміну D в 10 наномоль на літр, що вважається серозним дефіцитом, у два або три рази частіше вмирали завчасно.

Примітно, що більш високий рівень цього вітаміну (аж до 90 наномоль на літр) скорочував на 34% ризик смерті з будь-якої причини. Втім, серед пацієнтів у віці від 75 років і старше ніякого зв'язку між рівнем цього вітаміну і ймовірністю смерті виявлено не було.

"Дають фальшиві гроші і збивають з пантелику": В Україні викрили підлу аферистську схему

середа, 16 жовтень 2019, 15:58

У Києві розкрили підлу аферистську схему. У неділю, 13 жовтня, на касі одного із магазинів невідомі начебто розрахувались фальшивою банкнотою номіналом 500 гривень. За словами продавчині, купюру було дуже важко відрізнити від оригіналу. Про інцидент по...

З архіву ПУ. Вибухнули голови: Вчені зробили сенсаційне відкриття про загибель жителів Помпей (фото)

середа, 16 жовтень 2019, 15:30

Археологи розповіли, що під час виверження вулкана люди померли, практично, миттєво від скипання рідин в тілі.