Відкриття в майбутньому дозволить використовувати комбіновану терапію для продовження життя так само, як зараз різні комбіновані терапії використовуються для лікування раку чи СНІДу.

Вчені з лабораторії MDI спільно з вченими з Інституту дослідження старіння Бака і Університету Нанкіна відкрили синергетичні клітинні механізми, які шестикратно збільшують тривалість життя у нематод C. elegans, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
Така тривалість життя у черв'яків відповідає тривалості життя людини в 400-500 років. Дослідження засноване на відкритті двох основних шляхів, які керують старінням C. elegans, що є популярними модельними організмами в дослідженнях старіння через наявність багатьох спільних генів з людиною, а також через їх короткий період життя в три-чотири тижні, що дозволяє дослідникам швидко оцінити вплив як генетичних, так і середовищних факторів на тривалість життя.
У дослідженні використовували організми з подвійною мутацією: були змінені шляхи інсулінового сигналінгу і комплекси TOR. Зміна інсулінового сигналінгу окремо дає 100-відсоткове збільшення тривалості життя у нематод. Окрема зміна TOR - на 30 відсотків. Логічно було припустити, що їх спільна зміна дасть 130-відсотковий приріст, але замість цього тривалість життя зросла на 500%.
Відкриття синергетичного ефекту в майбутньому дозволить використовувати комбіновану терапію для продовження життя так само, як зараз різні комбіновані терапії використовуються для лікування раку чи СНІДу. Це також може пояснити, чому вчені не могли знайти єдиний ген, відповідальний за довгожительство.
Історія, схожа на казку, сталася з жителем столиці США на ім'я Томмі М. Чоловік став володарем 1 мільйона доларів, і стверджує, що передбачав свою удачу уві сні. Про це пише UPI, передають Патріоти України . Житель Вашингтона, округ Колумбія, розповів,...
Термін безвізового перебування громадян України в Грузії скорочено з трьох років до одного року, передають Патріоти України. Відповідні зміни до постанови уряду №255 від 5 червня 2015 року «Про затвердження переліку країн, громадяни яких можуть в’їжджа...