Вік та стать не завжди мають значення: Комаровський розповів, що викликає важку форму коронавірусу (відео)

Важкість протікання інфекції інколи не можна пов'язати з віднесенням до певної групи ризику, про які говорили раніше.

Важкість враження хворого коронавірусом, який останнім часом б'є рекорди в Україні, залежить в більшій мірі від того, яка кількість вірусних частинок потрапила в організм людини. Таку думку висловив відомий український лікар Євген Комаровський в інтерв'ю грузинському телеканалу "Іліон-ТВ", передають Патріоти України.

Комаровський звернув увагу на те, що люди по-різному переносять коронавірусну хворобу і важкість протікання інфекції інколи не можна пов'язати з віднесенням до певної групи ризику, про які говорили раніше.

"Важкість хвороби залежить не тільки від того, який ваш вік і стан. Тяжкість хвороби залежить від того, скільки вірусів потрапило в дихальні шляхи людини. Ви вдихнули - і при цьому може потрапити п'ять вірусів, а може і 500. Якщо потрапить п'ять вірусів, то ви не тільки не захворієте, але ще і навчитеся виробляти до цього вірусу імунітет ", - розтлумачив лікар.

Це явище лікар назвав "аналогом щеплення", бо організм таким чином буде поступово вчитися долати інфекцію і виробляти певну кількість антитіл. "Однак якщо ви отримаєте відразу велику кількість вірусу, природно, що ви захворієте, і будете хворіти важко", - зазначив Комаровський.

За його словами, велику дозу вірусу можна "отримати" в набитому людьми приміщенні, де немає доступу до свіжого повітря. "Якщо є над головою небо, будь-яка кількість вірусу, яку видихає хвора людина, тут же буде "розводитися" величезними масами повітря і ви вже багато вірусу не вдихнете", - зазначив Комаровський.

Поки мати відійшла в туалет: Маленькі діти випадково з’їли... прах свого діда

понеділок, 20 січень 2025, 9:50

Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...

Зима без зими - курс на субтропіки: У Києві не фіксують значних морозів три роки поспіль. Фахівці коментують зміну клімату в Україні

понеділок, 20 січень 2025, 9:32

Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...