"Він посміхався і був щасливий. Встигла": Джамала розповіла, як втішила свого дідуся перед його смертю

​Українська співачка змогла передати Айяр Джемалядіну свої весільні фотографії.

Джамала. Фото:http://viva.ua/За два дні до смерті свого дідуся Джамала змогла його порадувати. Співачка передала йому фотографії з власного весілля. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

"Добре, що винайшли фотографію! Вона відобразила цей день. Мій дідусь дуже чекав, напевно, більше всіх. Протягом останніх п'яти років він мені говорив:" Тобі вже 23, пора заміж ". А я все мимрила, як роблять це всі внуки від розгубленості.

За два дні до того, як він пішов, я встигла роздрукувати ці фото і передати через батьків до Криму. Мама показувала йому відео з мобілки, він посміхався і був щасливий. Встигла", - написала вона.

Як повідомлялося раніше, у Джамали помер дідусь. Трагедія сталася у понеділок, 22 травня. За словами переможниці "Євробачення 2016", похорон і церемонія прощання пройдуть в Криму.

До цього співачка скаржилася на те, що у неї немає можливості відвідати свого хворого дідуся, який мешкає на анексованому Росією півострові.

Вчені назвали найкращу вакцину від коронавірусу в світі

четвер, 6 травень 2021, 13:30

Вакцину американської компанії Moderna визнали найкращим у світі препаратом для щеплень від коронавірусу. Таке рішення ухвалили вчені-члени Всесвітнього конгресу вакцин 2021 (World Vaccine Congress Washington 2021), який відбувся онлайн у середу, 5 тра...

"Небезпечно для серця та тиску": В РФ лікарка порадила пацієнту не дивитися програми Володимира Соловйова

четвер, 6 травень 2021, 13:15

Лікарка однієї з поліклінік Пролетарського району міста Саранська в РФ рекомендувала пенсіонеру відмовитися від перегляду передач з Володимиром Соловйовим. Про це пише місцеве видання, передають Патріоти України. Літній чоловік звернувся до фахівця зі ...