Учені з приватного медичного центру Клініка Мейо у США проаналізували статистику даних щодо здоров’я, зібрану Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Дані охоплювали інформацію зі 183 країн за період із 2000 до 2019 року — до пандемії COVID-19, передають Патріоти України.
Дослідження показало, що розрив між тривалістю життя і тривалістю здоров’я зростає в усьому світі. При цьому середній розрив між цими показниками зріс з 8,5 років у 2000 році до 9,6 року у 2019 році. Глобальна очікувана тривалість життя зросла на 6,5 років, приблизно до 73 років, тоді як тривалість здоров’я збільшилася лише на 5,4 року, приблизно до 63 років.
У США 2019 року розрив становив 12,4 року, що є найбільшим показником серед усіх 183 країн, включених у дослідження. Америка також виділялася найбільшим показником неінфекційних захворювань у світі. Другою за величиною розриву була Австралія (12,1 року), за нею йдуть Нова Зеландія (11,8 року) і Велика Британія (11,3 року). В Україні цей розрив виявився близьким до середнього. Українці, за даними вчених, доживають у хворобах 8,72 року життя (7,4 для чоловіків і 10,01 для жінок).
Робота вчених також показала наявність глобальної тенденції, відповідно до якої смертність від гострих станів знижується, але ті, хто вижив, наражаються на небезпеку нести тягар хронічних захворювань.
Колишній “кіборг”, а нині командир зведеної стрілецької бригади Повітряних сил Борис Рябуха чесно розповів, як фронтовики реагують на корупційні скандали в Україні. Про це він говорив в інтерв’ю кореспондентці ТСН Аллі Пасс, передають Патріоти України....
Багато людей знають про користь оливкової олії для здоров’я, але більшість і не чули про вплив оливкового листя, особливо, якщо приготувати з нього чай, чи вживати у якості екстракту. Про це пише Daily Express, передають Патріоти України. Директорка ві...