"Вмить заспівали солов'їною чисто й гарно": Киянка влаштувала міграційній службі "мовний копняк"

Ольга Хижняк розповіла, що після зауваження від керівництва співробітники відомства відразу добре згадали українську.

У Києві місцева мешканка поскаржилася на співробітників Державної міграційної служби України у одному із районів міста, які нібито не хотіли розмовляти українською мовою доти, доки їм не дали копняка. Про це киянка, працівниця Міністерства юстиції України Ольга Хижняк написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що прийшла до установи, аби забрати документи. "Державна міграційна служба одного з районів Києва... Жодного слова державною мовою. Я зверталася до співробітників українською - відповіді отримувала узьким язиком", - підкреслила жінка.

Киянка додала, що після цього звернулася до керівниці та поскаржилась на ситуацію, а та одразу пішла до своїх колег. В жорсткій, неввічливій формі вона нагадала працівникам, в якій державі вони знаходяться. "І, о чудо!!! Працівники держустанови вмить заспівали солов`їною чисто й гарно, а головне - всі відвідувачі почали говорити державною! Тобто рузкоязичнаму насєлєнію потрібен чарівний копняк, щоб ці люди почали поважати власну країну і себе в ній. Мовний закон нам на допомогу!" - підсумувала жінка.


Резонанс тижня. У трагічній смерті ветерана АТО у Києві з'явилися підозрілі деталі

неділя, 23 лютий 2020, 2:00

У Києві біля Центрального залізничного вокзалу в кінці грудня 2019 року загадково загинув ветеран АТО Володимир Алехно. У висновку судмедекспертизи вказано, що смерть чоловіка настала від переохолодження, втім його дружина Марина не повірила в це. У по...

Не їжте цього!: Дієтологи визначили, які продукти негативно впливають на волосся

неділя, 23 лютий 2020, 0:32

Від консервів із тунцем варто однозначно відмовитися? Британські дієтологи визначили які продукти негативно діють на волосся, а які ні. Вони рекомендують певним чином відкоригувати раціон, інформують Патріоти України.