У найбільших містах анексованого Криму - Севастополі і Сімферополі - відчувається гостра нестача питної води, передають Патріоти України.
"Сімферопольське водосховище перетворилося на калюжу. Там вже немає води на дві третини", – розповів в ефірі ObozTV заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов. "Є велика проблема забезпечення східних районів півострова – Феодосія, Судак тощо", – додав він.
За словами Джелялова, проблему питної води в містах Криму погіршив той факт, що окупаційна влада почала заселяти півострів жителями РФ. "Кількість людей, особливо в містах, водопостачання яких якраз і є проблематичним, зросла, і проблема набуває певних контурів", – зауважив він.
За його оцінками, в даний час ситуацію не можна назвати катастрофічною, і поки мова про погодинну подачу води не йде. "Однак, напевно, в перспективі можна прогнозувати, що ця проблема буде", – сказав Джелялов.
Він спрогнозував, що заклики до України відновити водопостачання Криму лунатимуть все частіше – як з боку російських діячів, так і з боку "адептів такого підходу в Україні".
Разом з тим Джелялов звернув увагу на той факт, що окупаційна влада "не обмежує себе" в використанні питної води на утримання військовослужбовців, на будівництво, в тому числі дорожнє. Таким чином, в України немає жодних підстав йти в цьому питанні назустріч окупанту.
"Ми повинні розуміти, що водопостачання – це дуже важливий фактор в політиці деокупації Криму", – підкреслив він.
Український п’ятиборець, учасник Олімпіади 2024 року Владислав Чекан прокоментував рішення срібного призера Ігор-2024 у спортивній гімнастиці Іллі Ковтуна змінити громадянство, передають Патріоти України. Чекан відреагував на коментарі до однієї з публ...
30-річна жінка забрала ключ від будинку, який дала на випадок "надзвичайних ситуацій" молодшій сестрі Маї, коли дізналася, що та впустила свого хлопця в її помешкання без дозволу. Про цей досвід авторка історії розповіла на одному з тематичних форумів ...