"Вона була як сонечко - завжди з усмішкою": На Чернігівщині на колінах провели в останню путь прикордонницю, яку вбили росіяни (відео)

Під час обстрілу російськими окупантами 9 листопада загинула прикордонниця Чернігівського прикордонного загону штаб-сержант Тетяна Виноградська. Із захисницею України на малій батьківщині попрощалися 11 листопада. Молоду українку співвітчизники проводжали в останню путь, прихиливши коліна. Про тяжку втрату повідомили у Державній прикордонній службі України, передають Патріоти України.

"Вона була як сонечко – гарна, позитивна, завжди з усмішкою. Такою і залишиться, але тепер тільки в спогадах. Штаб-сержант Тетяна Виноградська до початку великої війни виконувала обов’язки в одному із пунктів пропуску Чернігівського прикордонного загону, мала високі показники службової діяльності. Вона була обличчям країни – на кордоні першою зустрічала і останньою проводжала. Війна Росії проти України змінила усе", – зазначили колеги загиблої прикордонниці.

Народилася Тетяна Виноградська 3 травня 1988 року. Цієї весни їй виповнилося 34 роки. До лав Держприкордонслужби стала з 2012 року, працювала на паспортному контролі. Чоловік Тетяни – також військовослужбовець. У подружжя підростала 13-річна донька, у якої Росія забрала маму.

Тетяна Виноградська загинула на бойовому посту 9 листопада, коли російські загарбники знову обстріляли прикордонний пункт пропуску на Чернігівщині. Охороняючи державний кордон, вона отримала смертельне осколкове поранення.

Рідні, друзі та колеги назавжди попрощалися з Тетяною11 листопада у її рідному місті Городня, що на Чернігівщині. Українці віддали захисниці останню шану, прихиливши коліно. "Р*шисти вбили ще одне молоде життя, жінку, доньку, матір. Нема прощення катам за те, що вони не дають нам спокійно жити на своїй землі, ростити дітей, любити і бути щасливими. Море квітів і море сліз... На колінах, під прапорами, вистеляючи дорогу квітами, проводжали Тетяну. Тетяну Виноградську поховали на Городнянщині з усіма військовими почестями. Не пробачимо супостату батьківське горе і дитячі сльози. Не забудемо ніколи тих, хто склав голову за те, щоб ми мали право на життя і свободу", – наголосили українські прикордонники.

Почнуться проблеми: Українські біженці можуть втратити правовий статут у ЄС після перемир’я

понеділок, 7 квітень 2025, 10:27

Мільйони українських біженців можуть втратити свій правовий статус у ЄС після припинення бойових дій в Україні, оскільки наразі країни Євросоюзу не мають чіткого плану щодо тимчасового захисту утікачів від війни після досягнення перемир’я, передають Па...

Нові правила: Яку суму податку на нерухомість доведеться платити українцям і що варто знати

понеділок, 7 квітень 2025, 9:32

Від 2025 року в Україні підвищили податок на нерухомість. Він стягуватиметься з власників квартир і будинків, якщо їхня площа перевищить встановлений норматив. Про це повідомляє Прикарпатська інформаційна корпорація, передають Патріоти України. Раніше ...