У Києві на вул. Коновальця урятували кота від падіння з 23-го поверху. Застряг чотирилапий на підвіконні нежилої квартири. Про це повідомила Kyiv Animal Rescue Group у Facebook, передають Патріоти України.
Рятувальники розповіли, що тварина бездомна. Якийсь час жила в під'їзді, де її підгодовували місцеві мешканці. Днями вусань зник. Пошуки результатів не дали. Пухнастика побачили з вікна мешканці сусіднього будинку і звернулися до команди порятунку тварин.
Урятувати кота виявилося непросто. Зняли тварину лише після того, як вона потрапила в "пастку".
"Для спуску до кота мотузка була повішена з технічного майданчика 26-го поверху, і висотник почав спуск. Помітивши рятувальника, кіт негайно почав тікати. Він швидко перебрався на дах сусіднього будинку і спустився по ньому на два поверхи нижче. Потім заліз у водостік і почав переміщатися ним. Рятувальники спостерігали за переміщеннями кота по фасаду будівлі. Треба було чекати, коли він добереться до більш-менш безпечного місця", - йдеться в дописі.
Пізніше кіт спустився на рівень 19-го поверху. Там він сховався в ливнівці. Але побачивши рятувальників, знову злякався і зліз на поверх нижче.
"Нижче стрибати було вже нікуди. Випнуті частини фасаду закінчилися, наступний крок кота був би до смерті. Вирішили не нервувати кота далі й не спускатися до нього. Мотузкою на балкон спустили й встановили автоматичну пастку. Мотузку зафіксували й закріпили так, щоб кіт не впав, якщо попадеться. Через добу кіт все ж зайшов в пастку і був успішно піднятий", - додали рятівники.
Марс притягує вчених, астронавтів та винахідників і розмови про колонізацію цієї планети йдуть давно. Основними загрозами для людей на Марсі вважали нестачу кисню, низький атмосферний тиск і високу радіацію. Однак вчені знайшли ще один фактор, який мож...
Комендантську годину у Києві на Великдень скорочувати не будуть. Обмеження будуть діяти у звичному режимі з опівночі до 5 ранку. Разом із тим у столиці посилять заходи безпеки. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на Київському міську військову...