У Варшаві 22-річний чоловік видавав себе за манекен, щоб обікрасти ювелірний магазин у торговому центрі. Про це повідомляє Районне управління поліції Варшави, передають Патріоти України.
Щоб бути непоміченим, злодій стояв нерухомо у вітрині магазину напроти із пакетом у руці. Так він дочекався закриття торгового центру. "Відчувши себе у безпеці", чоловік пограбував ювелірний острівець.
"Іншого дня, також після закриття торгового центру, він пішов до одного з барів і наївся досхочу. Через деякий час він скористався можливістю прослизнути під сталевою завісою в магазин дизайнерського одягу, щоб обміняти свій одяг на новий. Дорогою він знову "заскочив" до знайомого бару, щоб ще раз перекусити", – розповідають у поліції.
Після цього зловмисника помітила охорона торгового центру. Стало відомо, що раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки в іншому торговому центрі.
Там він діяв також після закриття. Тоді злочинець забрав готівку з кількох кас і намагався викрасти деякі речі. Правоохоронці пред'явили чоловіку звинувачення у крадіжці та крадіжці з проникненням у приміщення. Наразі його арештували на 3 місяці. За скоєне чоловіку загрожує 10 років позбавлення волі.
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...