Жарознижуючі саше комплексної дії повинні допомогти людині в короткі терміни збити температуру й усунути на час супутні симптоми респіраторного захворювання. Лікарські "чаї" можуть не тільки допомогти, але й нашкодити. Лікар загальної практики Лариса Олексіївна розповіла про небезпеку частого прийому жарознижуючих засобів. Про це пише UkrHealth, повідомляють Патріоти України.
На тлі пандемії коронавіруса багато людей стали приймати жарознижуючі при наявності симптомів і просто, щоб "перестрахуватися", наприклад, перед посадкою в літак або проходженням іншого виду контролю. Однак, разом з тим, таким чином людина піддає себе серйозному ризику. Препарати, що знижують температуру тіла, завдають серйозної шкоди організму. Вони викликають порушення роботи печінки та негативно діють на шлунково-кишковий тракт, особливо на стінки шлунка.
Якщо часто вживати жарознижувальні, то вони роз'їдають стінки шлунку та викликають виразково-некротичні процеси, що може закінчитися і кровотечею, зазначає Лариса Алексєєва. Лікарі рекомендують людям, які відчули нездужання, залишатися вдома, через те, що вони становлять небезпеку не тільки для оточуючих, але й шкодять собі. І без того ослаблений імунітет піддається атаці інших вірусів і тоді стан сильно погіршується.
Білоруський диктатор вважає, що власники торгових мереж навмисно приховують картоплю, щоб показати неефективність його керівництва державою. У Білорусі запроваджують штрафи за відсутність картоплі у магазинах. Відповідний закон вже підписав місцевий пр...
33-річна американська модель та колишня зірка реаліті-шоу Стефанія Матто розкрила секрет свого теперишнього заробітку. За тиждень дівчина з Коннектикуту може отримати близько $50 тисяч на черговій послузі своїм численним підписникам, пережовуючи їжу дл...