З архіву ПУ. "Де прекрасні Ольги з Волги?": Некрасиві росіянки обурили іноземців на ЧС-2018

У місті з населенням в 700 тисяч осіб швейцарець Рене Вебер помітив небагато красивих жінок.

Росіянки не здалися іноземцям красунями. Фото: ЖЖ.

Влітку 2018 року публікація швейцарського журналіста Рене Вебера викликала сексистський скандал, російська пропаганда аж "з трусів випригувала", тавруючи невдячного іноземця, зазначають Патріоти України.

Чоловік, який прибув на світову першість із футболу, зупинився в Тольятті Самарської області і не зустрів там того, чого очікував. Іноземний гість розкритикував росіянок у своїй статті "Де прекрасні Ольги з Волги?" для видання Die Südostschweiz. Вебер повідомив, що розчарований росіянками. Мовляв їх у всьому світі вважають зразком краси, мрією. Однак у Тольятті, мабуть, - виключення з цього правила, припустив швейцарець. "У місті з населенням в 700 тисяч осіб я помітив не так багато красивих жінок", - заявив журналіст.

При цьому іноземець зазначив, що, можливо, просто ще не був "у потрібному місці". Відгук Вебера про російських жінок вже піддали критиці в Швейцарії. Одна з журналісток звинуватила його в сексизмі.

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...