З архіву ПУ. "Де прекрасні Ольги з Волги?": Некрасиві росіянки обурили іноземців на ЧС-2018

У місті з населенням в 700 тисяч осіб швейцарець Рене Вебер помітив небагато красивих жінок.

Росіянки не здалися іноземцям красунями. Фото: ЖЖ.

Влітку 2018 року публікація швейцарського журналіста Рене Вебера викликала сексистський скандал, російська пропаганда аж "з трусів випригувала", тавруючи невдячного іноземця, зазначають Патріоти України.

Чоловік, який прибув на світову першість із футболу, зупинився в Тольятті Самарської області і не зустрів там того, чого очікував. Іноземний гість розкритикував росіянок у своїй статті "Де прекрасні Ольги з Волги?" для видання Die Südostschweiz. Вебер повідомив, що розчарований росіянками. Мовляв їх у всьому світі вважають зразком краси, мрією. Однак у Тольятті, мабуть, - виключення з цього правила, припустив швейцарець. "У місті з населенням в 700 тисяч осіб я помітив не так багато красивих жінок", - заявив журналіст.

При цьому іноземець зазначив, що, можливо, просто ще не був "у потрібному місці". Відгук Вебера про російських жінок вже піддали критиці в Швейцарії. Одна з журналісток звинуватила його в сексизмі.

В Україні проведуть масштабне підвищення пенсій за допомогою балів: У Мінсоці розповіли про нову систему

четвер, 28 вересень 2023, 6:57

Внаслідок індексації пенсій у 2024-му виплати підвищать абсолютній більшості українців на заслуженому відпочинку. При цьому підвищення проведуть за новими правилами: для цього запровадять бальну систему. Про це міністр соцполітики Оксана Жолнович розпо...

Тотальне вимирання, суперконтинент та пекельна спека: Вчені змоделювали "недалеке" майбутнє Землі

четвер, 28 вересень 2023, 6:45

Навряд чи нашу планету очікує щось позитивне - принаймні, так говорять вчені. Дослідникам вдалося створити віртуальну симуляцію майбутнього, і прогнози, на жаль, не радують. Використовуючи дані про рух континентів та коливання хімічного складу атмосфер...