З архіву ПУ. "Де прекрасні Ольги з Волги?": Некрасиві росіянки обурили іноземців на ЧС-2018

У місті з населенням в 700 тисяч осіб швейцарець Рене Вебер помітив небагато красивих жінок.

Росіянки не здалися іноземцям красунями. Фото: ЖЖ.

Влітку 2018 року публікація швейцарського журналіста Рене Вебера викликала сексистський скандал, російська пропаганда аж "з трусів випригувала", тавруючи невдячного іноземця, зазначають Патріоти України.

Чоловік, який прибув на світову першість із футболу, зупинився в Тольятті Самарської області і не зустрів там того, чого очікував. Іноземний гість розкритикував росіянок у своїй статті "Де прекрасні Ольги з Волги?" для видання Die Südostschweiz. Вебер повідомив, що розчарований росіянками. Мовляв їх у всьому світі вважають зразком краси, мрією. Однак у Тольятті, мабуть, - виключення з цього правила, припустив швейцарець. "У місті з населенням в 700 тисяч осіб я помітив не так багато красивих жінок", - заявив журналіст.

При цьому іноземець зазначив, що, можливо, просто ще не був "у потрібному місці". Відгук Вебера про російських жінок вже піддали критиці в Швейцарії. Одна з журналісток звинуватила його в сексизмі.

Вбивство в барі Затоки: Підозрюваний заявив, що "просто перевіряв рушницю"

понеділок, 20 вересень 2021, 0:32

Під час стрілянини у Затоці Одеської області загинув громадянин Киргизстану, який працював охоронцем бару. Стріляв власник сусіднього пансіонату "Казка", повідомляють Патріоти України. Вбивство сталося в барі на вул. Золотий берег. 35-річний охоронець ...

Хіти тижня. "Убий мене, мамо! Я не можу більше терпіти": Відомий сценарист заразився невідомою хворобою в Африці і ​13 років відчайдушно боровся за життя (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 0:10

"Серпень 2002 року. З літака, що прибув до Києва з Африки, ледь тримаючись на ногах, зійшли шість зарослих, обгорілих на сонці чоловіків. Це були учасники української кіноекспедиції, які підкорювали дику природу Танзанії. Подорож довелося перервати - т...