З архіву ПУ. "Де прекрасні Ольги з Волги?": Некрасиві росіянки обурили іноземців на ЧС-2018

У місті з населенням в 700 тисяч осіб швейцарець Рене Вебер помітив небагато красивих жінок.

Росіянки не здалися іноземцям красунями. Фото: ЖЖ.

Влітку 2018 року публікація швейцарського журналіста Рене Вебера викликала сексистський скандал, російська пропаганда аж "з трусів випригувала", тавруючи невдячного іноземця, зазначають Патріоти України.

Чоловік, який прибув на світову першість із футболу, зупинився в Тольятті Самарської області і не зустрів там того, чого очікував. Іноземний гість розкритикував росіянок у своїй статті "Де прекрасні Ольги з Волги?" для видання Die Südostschweiz. Вебер повідомив, що розчарований росіянками. Мовляв їх у всьому світі вважають зразком краси, мрією. Однак у Тольятті, мабуть, - виключення з цього правила, припустив швейцарець. "У місті з населенням в 700 тисяч осіб я помітив не так багато красивих жінок", - заявив журналіст.

При цьому іноземець зазначив, що, можливо, просто ще не був "у потрібному місці". Відгук Вебера про російських жінок вже піддали критиці в Швейцарії. Одна з журналісток звинуватила його в сексизмі.

"Займайтеся коханням, не війною": У мережі поширили "рекламу" військкоматів РФ із Сашею Грей, порнозірка відреагувала

четвер, 1 грудень 2022, 23:42

У мережі поширили фото, де нібито в одному з російських військкоматів з'явилася реклама з колишньою американською порноактрисою Сашею Грей. Однак виявилося, що це було фейком. Колишня порноактриса Саша Грей вже встигла відреагувати на фото в мережі, за...

"Ми проїхали 4000 км за три дні": Екс-коханий принцеси Діани допомагає українцям

четвер, 1 грудень 2022, 22:53

Колишній коханий представниці королівської родини Великої Британії, покійної принцеси Діани, 64-річний майор Джеймс Х'юїтт відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. ...