З архіву ПУ. "Це ОРДЛО чи концерт на "Інтері"? Головний військовий виш України зганьбився святковим "побєдобєсієм" (фото)

Пост із відповідними фотографіями був розміщений на сторінці українського вишу у травні 2019 року. Однак незабаром його видалили через велику кількість гнівних коментарів.

День пам'яті та примирення в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Фото: Фейсбук.

Користувачів мережі здивувало святкування Дня пам'яті та примирення в київському Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, передають Патріоти України.

Так, блогер Юрій Гудименко у Facebook розмістив фотографії урочистостей, супроводивши їх підписом: "Ану, друзі мої, вгадайте, де проходив цей захід сьогодні". Частина коментаторів, звернувши увагу на радянську форму осіб, що виступали, припустила, що це відбувалося в Росії, а не в Україні. Інші ж місцем дії називали Кривий Ріг, Запоріжжя та навіть Львів.

"Це Київ, і це головний навчальний заклад української армії, Національний університет оборони України", – відповів блогер користувачам, що обурило їх.

"Просто гидко", "Естетика совка огидна", "Можна тихо порадіти за тих учасників війни, хто не дожив до часів цього побєдобєсія, цього каліцтва і кривлянь", – пишуть у коментарях.

Зазначимо, пост із відповідними фотографіями був розміщений на сторінці українського вишу в Facebook, однак незабаром його видалили.

І це ще війна не закінчилася: У Рівному водій маршрутки нагрубіянив матері загиблого Героя

понеділок, 5 червень 2023, 0:00

У Рівному водій маршрутки відмовив матері загиблого Героя у пільговому проїзді і нагрубіянив їй. Про це повідомила мати загиблого на війні Героя Богдана Гордійчука, рівненська письменниця та журналістка Людмила Марчук, передають Патріоти України. "Якби...

Злодій повернувся на місце злочину та залишив власнику крамниці подарунок (фото)

неділя, 4 червень 2023, 23:50

У столиці Великої Британії Лондоні злодій повернувся на місце злочину, щоб залишити власнику крамниці подарунок - записку та 10 фунтів. Так він перепросив за те, що раніше вкрав морозиво. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Халіл Курт...