
У Рівненській області водій маршрутки забрав у жінки мобільний телефон, бо вона із чоловіком стояли на зупинці, проте сіли не в його автобус. Про це потерпіла написала в соціальній мережі, передають Патріоти України.
Жінка розповіла, що вона з чоловіком стояли на зупинці на Моквинському перехресті та їхали в місто Березне. Їх помітив знайомий на автомобілі та зупинився, щоб підвезти. У цей момент під'їхав водій маршрутки, якого це роздратувало.
"Маршрутка перегородила нам дорогу, водій вибіг і почав кричати, що наш знайомий немає права нас підвезти із зупинки, тому що він не дає йому заробити й забирає двох клієнтів", - зазначила жінка.
Далі, за її словами, маршрутник забрав у неї телефон та поїхав геть. Коли його наздогнали, той заявив, що люди повинні оплатити за проїзд, якого не було, 40 грн і тоді він поверне їм мобільний. Жінка змушена була дати водію маршрутки гроші.
Як пише "Рівне вечірнє", після скандалу перевізник відреагував на дії свого водія та виніс йому догану. "Перевізник пояснив, що виніс догану своєму водію, який працював на маршруті "Рівне-Березне". Швидше за все цього водія буде звільнено", - прокоментував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...