Яблучний Спас українці відзначать вже 19 серпня. У церковному календарі цей день пов'язаний зі святкуванням великого двунадесятого свята Преображення Господнього. Головні традиції цього дня пов'язані з яблуками, які, згідно з прикметами, до Спаса їсти категорично не можна. передають Патріоти України.
На Спас не можна вбивати комах, навіть шкідників. Вважається, що через це на вас можуть обрушитися негоди. Не їжте освячені яблука, пироги з них на самоті. Розділіть трапезу з близькими, почастуйте друзів, сусідів, поділіться з нужденними.
Оскільки свято відзначається в дні Успенського посту (14-27 серпня), в цей день не можна вживати продукцію тваринного походження, навіть пироги печуть на основі рослинних компонентів. З пісними днями пов'язаний і заборона на вживання алкоголю в цей день - хіба що трохи червоного вина. Також 19 серпня можна зробити виняток і дозволити собі страви з риби.
Відкусіть яблуко - якщо воно кисле - готуйтеся до труднощів, солодке - до радощів. Загадайте бажання перед тим, як відкусити освячене яблуко, воно обов'язково здійсниться. Бажання повинно бути добрим і світлим, якщо задумати зло спрямоване проти когось, воно повернеться до вас бумерангом.
Як відомо, найбільше місто Київщини, після самої столиці України, має багату історію. З Білою церквою міцно пов'язані імена великого князя Київського Ярослава Мудрого, гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, козацького полковника Семена Палія,...
У той час, як Кабмін готується збільшувати мінімальну пенсію українцям на 203 гривні - до 2564 гривень, деякі українці мають пенсійні виплати у сотні тисяч. Таку виплату отримують завдяки спеціальним пенсіям. Про це написав у своєму Telegram-каналі нар...