
У Вінницькій області лікарня заплатить пацієнтці 400 тисяч гривень через те, що під час операції медики забули у її тілі 30-сантиметровий шпатель Ревердена. Про це йдеться у повідомленні Вінницького апеляційного суду, передають Патріоти України.
На суді жінка розповіла, що вона майже 20 років змушена була жити з хірургічним інструментом у черевній порожнині, який під час операції забули медики. Через це її стан здоров'я суттєво погіршився. Вона швидко втомлювалась та відчувала загальну слабкість. Суд встановив, що медики забули у тілі жінки шпатель Ревердена довжиною майже 30 сантиметрів та вагою ледь не 300 грамів.
Потерпіла вимагала від лікарні 900 тисяч гривень компенсації, проте Військово-медичний центр Центрального регіону погоджувався сплатити колишній пацієнтці лише 100 тисяч гривень, наполягаючи на тому, що в лікарні немає коштів.
Вінницький апеляційний суд відповідно до статті 23 Цивільного кодексу України змусив медиків заплатити потерпілій 400 тисяч гривень.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...