Замість медуз: У прибережних зонах Азовського моря побачили інших живих істот (відео)

Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз.

Відпочивальники на курортах Азовського моря все частіше стали помічати дельфінів, які плавають у прибережних зонах. А ось нашестя медуз закінчилося, і пляжі стали значно чистішими. Про це повідомляє РИА "Мелитополь", передають Патріоти України.

За їхніми даними, медуз стало менше після того, як нещодавно в регіоні пройшли шторми. Завдяки цьому туристи можуть спокійно купатися в морі. У мережі з'явилося відео, на якому видно, як відпочивальники радіють появі дельфінів біля них. Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз.

Чотири прадавні українських слова, які викорінила радянська влада заради наближення солов'їної до мови "старшого брата"

середа, 27 вересень 2023, 5:35

За часів СРСР багато автентичних слів на території сучасної України замінили російськими аналогами, які зараз багато хто вважає їх українськими. Про деякі з них розповідає освітній канал «Солов’їну треба знати».

Поліція перекопала українці господарство, шукаючи скарби, котрі селянка сховала під час повітряної тривоги і забулась де саме

середа, 27 вересень 2023, 3:25

У Тернопільській області поліція перекопала жінці господарство, оскільки та забула, де в перші дні війни закопала ювелірні вироби, і звинувачувала свого сусіда у крадіжці. Про це повідомили в поліції Тернопільської області. До правоохоронців звернулася...