"Здійснив мамину мрію": У РФ розповіли про загиблого найманця, що воював на Донбасі і в Сирії

Вбивати сирійців та українців росіянин Олександр Нікулін відправився заради того, щоб купити "любій матусі" будинок.

Олександра Нікуліна ліквідували в Сирії. Фото: соцмережі.

Найманець з приватної військової компанії (ПВК) "Вагнера" Олександр Нікулін воював на Донбасі і в Сирії, тому що не міг знайти іншого заробітку і хотів допомогти своїй мамі. Про це повідомляє "Сибір.Реалії" з посиланням на знайому убитого найманця, передають Патріоти України.

"Мені здається, він хотів зав'язати з цим, з цією війною, для нього це був етап, через який він хотів переступити і почати нове життя. Я думаю, у нього план був, що він повернеться в березні і вже більше не поїде туди. До цього він їздив на Донбас. Я знаю ще кілька хлопців, які там були, поверталися звідти вони дуже завантаженими, самі в собі, а на нього начебто це не діяло. Все посміхався - можливо, це була захисна реакція", - говорить жінка.

За її словами, Нікулін був з бідної сім'ї і він мав мету допомогти матері. "Вони з сестрою і мамою жили дуже скромно, в гуртожитку. І у нього була мета - він хотів допомогти матері. Жив її мрією вирватися звідси. Інші зароблять - і на себе всі витрачають, за кордон їдуть відпочивати, наприклад. Адже Путін сказав, що вивів війська звідти. Але хтось же їм дає зброю. Хто? А Саша то ремонт робив у матері, то будинок ось їй купив", - говорить вона.

При цьому жінка не знає, як її знайомий потрапив на Донбас, але знає, що він отримував нагороду за участь у війні на Донбасі. "У нього після армії це почалося, я точно не знаю, як саме він потрапив на Донбас, якось через хлопців. Хтось каже, що він там був уже в складі "Вагнера", хтось - інакше. Але тоді йому дали ордена, і зараз матері посмертний орден "За відвагу" привезли. На похорон приходив керівник нашої місцевої організації "Бойове братство" Валерій Вощевоз, він начебто обіцяв, що поховають з військовими почестями, повинні були залпи влаштувати, але тільки караульних поставили", - каже знайома Нікуліна.

Також вона зазначила, що в Росії дуже поширеною є проблема пошуку нормальної роботи для чоловіків, тому деякі з них заробляють на війні. "Я вважаю, що це не проблема однієї сім'ї, це національна проблема. У нашій країні немає таких можливостей. Я це знаю по своєму хлопцеві, який має і вищу, і середню спеціальну освіту, і армія за плечима, і стаж водія - але він вахтовим методом працює. Тому що немає роботи. Я знаю хлопців нашого віку, які сидять на шиї у батьків. А Саша знайшов такий спосіб, виконав мамину мрію", - резюмувала жінка.

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...