"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні.

В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збільшилася на 12,5%. Тенденція зростання ціни не припиняється. Про це виданню "ГолосUA"повідомив економічний експерт Олег Пендзін, зазначають Патріоти України.

"Незалежно від ситуації на світовому ринку з ціною пшениці хліб в Україні дорожчає щомісяця на 1-1,5%. І якщо на даний момент в Україні загальна інфляція 7,5%, то за рік хліб в Україні подорожчав на 12,5%", – повідомив економіст.

Експерт повідомив, що поки на світовому ринку зростає ціна пшениці, хліб в Україні буде продовжувати дорожчати. Ситуація не зміниться до червня 2021 року.

Пендзин припускає, що якщо урожай пшениці буде хороший - ціна хліба може знизитися.

"На світовому ринку ціни на пшеницю ростуть, але вони будуть рости приблизно до червня 2021 року. У червні, я прогнозую, зміняться прогнози на урожай, який збирають в Європі. І якщо там буде урожай пшениці хороший, то зерно почнуть швидко продавати за зниженою ціною. Якщо на європейському континенті урожай чекатимуть поганий, то ціна пшениці триматиметься, щоб пізніше продати за хорошою ціною", - сказав економіст.

На Житомирщині чоловік зловив величезну і моторошну на вигляд "рибу Судного дня", природне середовище котрої - водойми Америки (фото)

понеділок, 28 липень 2025, 6:24

На Житомирщині спіймано надзвичайно рідкісну для українських водойм рибу – веслоноса, передають Патріоти України з посиланням на "Субота онлайн". Ця прісноводна риба мешкає у річці Міссісіпі та інших водоймах Північної Америки, тож побачити її в наших ...

Табір цивілізацій глибиною щонайменше у 7 000 років: Археологи вперше за століття провели розкопки на легендарних скелях Три Стоги, звільнених з полону Каховського моря. Сенсації не забарилися

понеділок, 28 липень 2025, 6:00

Цей клаптик суходолу біля небезпечних дніпровських порогів тисячоліттями слугував тихою гаванню тим, хто мандрував однією з головних водних артерій Європи, а також тим, хто переправлявся між берегами Дніпра. Археологи дослідили скельний масив біля остр...