Жінки дещо більше ніж чоловіки згодні дотримуватися карантину стільки, скільки потрібно (60% жінок проти 57% чоловіків) Про це йдеться в опитуванні КМІС, передають Патріоти України.
"Жінки дещо більше ніж чоловіки згодні дотримуватися карантину стільки, скільки потрібно (60% жінок проти 57% чоловіків). 12% чоловіків відповіли, що готові бути на карантині не більше місяця, середі жінок таку відповідь дали 9%, інші різниці незначущі", - йдеться в опитуванні.
Найбільше тих, хто готовий бути на карантині стільки, скільки потрібно, серед старшої категорії населення, 60-70+ років (73%), найменше – серед молоді, 18-39 років (53%). Молодь (18-39) дещо більше за інші категорії не дотримується вимог карантину, бо вважає їх надмірними (7%);
Найбільше тих, хто не дотримується карантину, тому що змушений працювати поза домом, в категорії 40-59 років (16%), найменше серед старшої категорії 60-70+ (4%)
Найменше тих, хто готовий бути на карантині стільки, скільки потрібно, серед людей з початковою освітою (47%); інші різниці несуттєві; Більшість тих, хто не дотримується карантину із-за роботи поза домом, серед людей з початковою освітою (14%).
Більшість тих, хто не дотримується карантину із-за надмірних вимог, також серед людей з початковою освітою (14%), в інших категоріях таких відповідей значно менше: вища освіта – 4%, середня – 3%, середня спеціальна – 2%. За регіональним розподілом особливих розбіжностей не виявлено.
З 22 по 31 квітня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2024 інтерв'ю.
Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...