Зламати стереотипи. Американка на восьмому десятку років життя стала найстаршою учасницею конкурсу краси

Після скасування вікових обмежень на конкурсах краси 71-річна Марісса Тейо подала заявку на участь у "Міс Техас США" й змагалася із 74 другими жінками. І хоч перемога дісталася не їй, а Аріанні Вер, вона все одно увійшла в історію як найстарша учасниця за всю історію шоу.

Усіх 75 жінок оцінювали лише у трьох номінаціях: самопрезентація, купальник і вечірня сукня, пише Today. За місяць до проведення "Міс Техас США" Тейо розповіла в Instagram, що її ціллю було зламати вікові стереотипи.

"Я дуже рада стати частиною цього неймовірного нового досвіду у ролі учасниці конкурсу "Міс Техас США". У такий спосіб я сподіваюся надихнути жінок прагнути бути найкращими у фізичному та духовному плані та вірити, що краса є у будь-якому віці", – натхненно зазначила вона.

Як повідомляють на сайті конкурсу Міс США у 2023 році організатори скасували конкурс талантів, тому необов'язково щось вміти та бути задіяною у певній сфері, щоб взяти участь у шоу.

Зокрема, раніше жінки віком від 28 років не могли подати свої заявки. Нині цей нюанс скасували, а у конкурсі можуть брати участь усі, хто народився до 2006 року, тобто віком від 18 років і старше. Також змін зазнало правило щодо складу сім'ї. "Починаючи з конкурсу "Міс Техас США 2023", жінки, які перебувають або перебували у шлюбі, а також жінки, які вагітні або мають дітей, матимуть право брати участь у конкурсі", – йдеться в поясненні.

Цьогоріч у "Міс Техас США", що відбувся 22 червня, перемогла Аріанна Вер. На нагородження вона була одягнута у білу обтислу сукню з паєтками. Походжаючи подіумом в короні та зі стрічкою, Вер несла в руках величезний букет жовтих троянд. За можливість представляти США на конкурсі краси вона змагатиметься 4 серпня.

Дякувати ухилянтам: ДПСУ заборонила походи на гору Піп Іван, до озера Бребенескул і ще 20 маршрутів (мапа)

субота, 13 липень 2024, 0:12

У низці районів Івано-Франківської області заборонено рух транспорту під час комендантської години, за винятком тих, хто виїжджає за кордон, і водіїв вантажівок. Заборонено скупчення більш як двох транспортних засобів і зупинка довше 20 хвилин на узбіч...

Обмежень буде менше: "Укренерго" повідомило, як відключатиме споживачів протягом 13 липня

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:35

13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України. "З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги"...