Мешканець села Ворона, що в Ковельскому районі Волинської області, накинувся з лайкою на працівників військомату, які на зупинці громадського транспорту вручали йому повістку.
В результаті інциденту 42-річний чоловік був притягнутий до адміністративної відповідальності за фактом дрібного хуліганства. Про це повідомляє Ковель media з посиланням на відповідне рішення Ковельського міськрайонного суду.
Як зазначається в матеріалах справи, чоловік перебував на вулиці Незалежності у Ковелі і виражався нецензурною лайкою у присутності правоохоронців та інших громадян.
У суді чоловік погодився, що поводив себе не правильно, але стверджував, що на такі дії його спровокували працівники військомату. Він заявив, що прямо на зупинці йому вручали повістку про явку до військкомату для проходження військової служби в Збройних силах України. У скоєному розкаявся.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...