Патріоти України
пропонують ознайомитись з ситуація у Чорнобильській зоні станом на 11 квітня. ДСНСповідомля:
Зауважимо, що всього до гасіння пожеж у зоні відчуження залучено 319 людей та 85 одиниць техніки. 10 квітня авіація ДСНС здійснила 96 скидів води (240 тонн).
Дні боротьби з пожежею у Чорнобильській зоні: дивіться відео
Ліквідація пожежі у Чорнобильській зоні: дивіться відео
Повідомлення про займання надійшло о 13:22 ще 4 квітня. Після 14:00 з Ніжина до місця займання вилетіли два літаки АН-32П, згодом до них приєднався гелікоптер МІ-8.
Найгіршою ситуація була у неділю, 5 квітня, коли тривав другий день пожежі. Тоді її загальна площа становила близько 100 гектарів.
Виконувач обов'язків голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов у фейсбуці 5 квітня написав, що ситуація складна і вогнеборці продовжують боротися з вогнем. Він тоді припустив, що пожежа розпочалася через підпал сухої трави. Від неї вогонь міг легко перекинутися на дерева.
Водночас радіаційний фон там нормалізувався. Рятувальники запевнили, що загрози населеним пунктам немає.
Зверніть увагу! Держагентство з управління зоною відчуження з 18 березня тимчасово зупинить відвідування Чорнобильської зони відчуження і зони обов'язкового відселення для відвідувачів до закінчення карантину.
Родини зниклих безвісти й полонених військовослужбовців вже майже три місяці не отримують виплат від держави. Це пов’язано із затвердженням нової схеми нарахувань, що змінила порядок розподілу грошового забезпечення. Оскільки порядок виплат вже було за...
Національний банк України в оновленому макропрогнозі допускає підвищення мінімальної зарплати вже наступного року. Таке припущення містить базовий сценарій, передають Патріоти України з посиланням на "Інфляційний звіт" Національного банку України (кві...