Патріоти України
пропонують ознайомитись з ситуація у Чорнобильській зоні станом на 11 квітня. ДСНСповідомля:
Зауважимо, що всього до гасіння пожеж у зоні відчуження залучено 319 людей та 85 одиниць техніки. 10 квітня авіація ДСНС здійснила 96 скидів води (240 тонн).
Дні боротьби з пожежею у Чорнобильській зоні: дивіться відео
Ліквідація пожежі у Чорнобильській зоні: дивіться відео
Повідомлення про займання надійшло о 13:22 ще 4 квітня. Після 14:00 з Ніжина до місця займання вилетіли два літаки АН-32П, згодом до них приєднався гелікоптер МІ-8.
Найгіршою ситуація була у неділю, 5 квітня, коли тривав другий день пожежі. Тоді її загальна площа становила близько 100 гектарів.
Виконувач обов'язків голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов у фейсбуці 5 квітня написав, що ситуація складна і вогнеборці продовжують боротися з вогнем. Він тоді припустив, що пожежа розпочалася через підпал сухої трави. Від неї вогонь міг легко перекинутися на дерева.
Водночас радіаційний фон там нормалізувався. Рятувальники запевнили, що загрози населеним пунктам немає.
Зверніть увагу! Держагентство з управління зоною відчуження з 18 березня тимчасово зупинить відвідування Чорнобильської зони відчуження і зони обов'язкового відселення для відвідувачів до закінчення карантину.
Автомобільний ринок відновився після пандемії і продажі нових авто почали зростати. В тому числі помітно частіше стали покупати електромобілі та гібриди, передають Патріоти України. Однак, як пише видання Express, не всі види машин з електричним двигун...
Хоча доходи українців у вигляді зарплати зростають, в унісон із нею піднімаються і ціни на товари та послуги. Як результат — інфляція і зростання споживчих цін у 2024-му році виявилися вищими, ніж прогнозувалося раніше, і склали 12%, передають Патріоти...