"Короче, я обіср*лась від страху": У мережі показали "український дубляж" ганебного інтерв'ю Ані Лорак, яка намагась стати "голубом миру"

Нове інтерв'ю Ані Лорак, у якому вона намагалася виправдати свою зрадницьку позицію, стало приводом для жартів у мережі. Відео з опальною співачкою обурило багатьох користувачів, тому вони почали робити пародії на ганебні заяви артистки, передають Патріоти України.

Нині ж інтерв'ю Лорак отримало "український дубляж". Актриса та диктор Катерина Сергеєва зробила свою версію, у якій співачка нарешті "почала" називати речі своїми іменами.

"Ммм, тобто... Я пропала на рік. Але я не пропала. Я цілий рік стукала камінцем в стіну. Це такі відчуття! А потім я плакала і ригала. Потім я зрозуміла, що треба чимось займатись. І згадала, що нікому не потрібна... У мене почалася істерика. Потім мені зробили кілька уколів і сталося добре. Але я так само не можу назвати війну війною. Я і сьогодні кажу: "трапилося, що трапилося"... Короче, я обісралась від страху", - озвучила Лорак диктор.

Також вона пожартувала, що співачка усе ж розуміє, що вона українка. Проте для неї куди більше значення мають гроші. "Знов ці припадки. Типу ж я українка... І я така: "Україна - це чудово". Але ж гроші! Гроші для мене ніколи, знаєте, не пахли й не пахнуть", - резюмувала диктор.

Імідж все гірше й гірше: Зрадниця Ані Лорак знову стала посміховиськом на росТБ (фото)

вівторок, 26 вересень 2023, 23:30

Цього разу користувачі висміяли зовнішній вигляд скандальної виконавиці. Зокрема, на одному з шоу на російському пропагандистському телебаченні артистка-зрадниця показалася в дивакуватому образі. Якщо вбрання Лорак особливо не коментували, то дивакуват...

"Він вже мій родич": Зрадниця Лорак вирішила похвалитися дружбою із Кіркоровим

вівторок, 26 вересень 2023, 20:14

Опальна співачка Ані Лорак в коментарі російським ЗМІ розповіла про дружбу з путіністом Філіпом Кіркоровим. Вона сказала, що прихильник диктатора Володимира Путіна замінив їй рідного брата, який досі живе в Україні і на собі відчув всі жахи війни, зазн...