17 березня дівчата можуть дізнатися про свою долю і вигнати мару з хати: Прикмети і традиції

Для чого цього дня треба взути нове взуття.

У цей час з теплих країн повертаються перелітні птахи, а вони, за народними віруваннями, є провісниками весни, пише Депо.ua, передають Патріоти України. Якщо птахи відразу починають вити гнізда, то весна буде дуже теплою і погожою.

17 березня - день, в який прийнято виганяти з дому злих духів

Якщо в цей день старша в сім'ї жінка начисто вимете будинок (приділяючи пильну увагу зоні біля печі), то мару, за прикметами, разом зі сміттям викине. Проте варто пам'ятати: як тільки перелітні птахи знову відправляться в теплі краї, вона може повернутися в житло.

Селяни 17 березня поспішали підготувати шпаківні для граків - цих птахів дуже поважали в народі, оскільки граки були не тільки провісниками весни, а й цінними помічниками для людей, адже вони знищували комах, які шкодили рослинам. Саме з цієї причини згодом стали говорити, що граки також захищають будинок від злих духів. Якщо граки в'ють гніздо біля будинку, значить, мара в оселю не проникне - так говорили в народі.

Ворожіння

Незаміжні дівчата 17 березня ворожили: вони швидко вибігали на подвір'я і дивилися, хто зустрінеться на їхньому шляху. Якщо це буде жінка - швидше за все, вдасться вийти заміж цього року.

Вважалося, якщо в цей день нове взуття взути, то шия хворіти не буде. Не потрібно робити 17 березня великі покупки - швидше за все, вони будуть марними.

Народні прикмети на 17 березня

Якщо граки прилетіли - за три тижні сніг розтане, і настане справжня весна

Граки прилетіли раніше 17 березня - рік буде неврожайним

Якщо людина народилася 17 березня, то буде дуже працьовитою

Якщо граки 17 березня всілися на старі гнізда - чекай весни найближчим часом

Сонячна і ясна погода - у лісі буде багато ягід

Перелітні птахи 17 березня з насиджених місць зриваються - буде повінь. Також можна очікувати сильних вітрів, дощів та іншу біду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дрібниця, але приємно: Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt

понеділок, 4 липень 2022, 0:24

"Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt - про це вона сама сьогодні повідомила в інстаграмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та...

"Не те люди, не в то время, не по тому поводу. Эта формула подходит для водружения двух экземпляров памятника Екатерины в нашем городе", - блогер із Одеси

понеділок, 4 липень 2022, 0:14

"В Одессе начался сбор подписей за снос Екатерины. Кто помнит мои статьи 15-летней давности, тот помнит и предсказание: царицу усунут при любых политических раскладах. Тем более нынешних военных. Она долго не стоит на почве антиимперских настроений", -...