
На Різдво в Донецькій області затримали трьох жителів Костянтинівки, які в 2014 році підтримували "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook розповів керівник ГУНП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, інформують Патріоти України.
Серед затриманих - колишній майор міліції, начальник лінійного відділу міліції по станції Костянтинівка ЛО - станції Слов'янськ.
"Уволен (бывший милиционер. – ред.) из органов внутренних дел только в ноябре 2014 года. Этот персонаж, бывший активный поборник "ДНР", после событий "русской весны "стал вести замкнутый образ жизни, тем самым, пытаясь быть неприметным в надежде на то, что его участие в "ДНР" останется неизвестным. Но увы... пришло время ответить за свои поступки", - написав Аброськін.
Інші затримані стояли на постах "республіки", за їхніми словами, "за ідею", не отримуючи грошей.
"После того, как боевиков "ДНР" погнали из Константиновки, общение с "товарищами" не поддерживали и предпочли остаться на подконтрольной Украине территории", - додав Аброськін.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...