
На Різдво в Донецькій області затримали трьох жителів Костянтинівки, які в 2014 році підтримували "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook розповів керівник ГУНП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, інформують Патріоти України.
Серед затриманих - колишній майор міліції, начальник лінійного відділу міліції по станції Костянтинівка ЛО - станції Слов'янськ.
"Уволен (бывший милиционер. – ред.) из органов внутренних дел только в ноябре 2014 года. Этот персонаж, бывший активный поборник "ДНР", после событий "русской весны "стал вести замкнутый образ жизни, тем самым, пытаясь быть неприметным в надежде на то, что его участие в "ДНР" останется неизвестным. Но увы... пришло время ответить за свои поступки", - написав Аброськін.
Інші затримані стояли на постах "республіки", за їхніми словами, "за ідею", не отримуючи грошей.
"После того, как боевиков "ДНР" погнали из Константиновки, общение с "товарищами" не поддерживали и предпочли остаться на подконтрольной Украине территории", - додав Аброськін.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...