Аброськін розповів про затримання пособників терористів "ДНР", які "стояли за ідею" (фото)

Всі троє затриманих - жителі Костянтинівки.

Фото:Facebook

На Різдво в Донецькій області затримали трьох жителів Костянтинівки, які в 2014 році підтримували "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook розповів керівник ГУНП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, інформують Патріоти України.

Серед затриманих - колишній майор міліції, начальник лінійного відділу міліції по станції Костянтинівка ЛО - станції Слов'янськ.

"Уволен (бывший милиционер. – ред.) из органов внутренних дел только в ноябре 2014 года. Этот персонаж, бывший активный поборник "ДНР", после событий "русской весны "стал вести замкнутый образ жизни, тем самым, пытаясь быть неприметным в надежде на то, что его участие в "ДНР" останется неизвестным. Но увы... пришло время ответить за свои поступки", - написав Аброськін.

Інші затримані стояли на постах "республіки", за їхніми словами, "за ідею", не отримуючи грошей.

"После того, как боевиков "ДНР" погнали из Константиновки, общение с "товарищами" не поддерживали и предпочли остаться на подконтрольной Украине территории", - додав Аброськін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто рідніший: сталінський сокол чи українець патріот?

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:41

На злобу дня. Уроки життя: і таке лобне місце довго порожнім не буває... Одне слово, кому хочеться стати господарем у Києві, найкоротший шлях до крісла хазяїна столиці - через спорудження величного пам'ятника щирому українцю і меценату багатьох добрих ...

З архіву ПУ. "Попереду планети всієї": ЗСУ викликали фурор у країні НАТО

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:30

Збройні сили України взяли участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve 12 у Німеччині. Там вони вразили країни-члени НАТО своєю майстерністю і високим рівнем бойової підготовки. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів учасник навчань, українсь...