
На Різдво в Донецькій області затримали трьох жителів Костянтинівки, які в 2014 році підтримували "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook розповів керівник ГУНП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, інформують Патріоти України.
Серед затриманих - колишній майор міліції, начальник лінійного відділу міліції по станції Костянтинівка ЛО - станції Слов'янськ.
"Уволен (бывший милиционер. – ред.) из органов внутренних дел только в ноябре 2014 года. Этот персонаж, бывший активный поборник "ДНР", после событий "русской весны "стал вести замкнутый образ жизни, тем самым, пытаясь быть неприметным в надежде на то, что его участие в "ДНР" останется неизвестным. Но увы... пришло время ответить за свои поступки", - написав Аброськін.
Інші затримані стояли на постах "республіки", за їхніми словами, "за ідею", не отримуючи грошей.
"После того, как боевиков "ДНР" погнали из Константиновки, общение с "товарищами" не поддерживали и предпочли остаться на подконтрольной Украине территории", - додав Аброськін.
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...
Повідомлення, що Сили Оборони змусили ворога залишити позиції на Кірнбурській косі, де після того встановили синьо-жовтий прапор справило ефект інформаційної бомби, зазначають Патріоти України. Там зазначають, що ворог не вийшов з неї і продовжує з кос...