Адепти Путіна на службі в "Народного фронту": "Що це означає? Найняли чувака, який топив за Януковича та "Беркут", щоб мочити Шабуніна?" - Казанський (фото, відео)

Василь Апасов, фільм якого представники "НФ" показали у ВР, виявився активістом антимайдану та любителем президента РФ.

Василь Апасов. Фото:www.youtube.com

"Шановні депутати від Народного фронту. Поясніть, будь ласка, як так сталося, що сьогодні ваш колега Павло Пінзеник показував у Верховній Раді заказушний фільм про Vitaliy Shabunin та Центр Протидії Корупції, який зняв активіст антимайдану та любитель Путіна Василь Апасов?" Про це пише у своєму Facebook журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України, продовжуючи:

Що це означає? Що тепер прибічники тітушок по один бік барикад з депутатами правлячої коаліції, які прийшли до влади завдяки Майдану?

Наймати чувака, який топив за Януковича та "Беркут", щоб мочити Шабуніна, який на Майдані підтримував вас і допомагав вам стати тими, ким ви стали - це ок?

Як видно з викладених світлин, у 2013 році Апасов був активним противником Майдану.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Два потужних удари по російському газу: Як США заганяють Німеччину в кут

понеділок, 27 вересень 2021, 23:22

"Палата представителей США 23 сентября 316 голосами "за" поддержала проект оборонного бюджета на 2022-й финансовый год (начинается с 1 октября) с недавно включенными поправками, касающимися как Украины, так и России", - пише оглядач Владислав Гірман у ...

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж