"2 роки тому в Донецьку відбувся останній мітинг за Україну, який жорстоко розігнали російська бидлотітушня. Хода йшла по напряму до ТРЦ "Донецьк Сіті" аж потім на мирну ходу налетіла зграя так званих "антифашистів" і почала бити всіх підряд, і жінок і дітей. Всіх", - написав донеччанин Віталій Овчаренко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.
2 роки тому мені конкретно повезло - що не покалічили та не вбили. Лише удар по спині трубою, від якої я ухилився. Міліція знову нічого не зробила - просто стояла спостерігала та сміялася з побитих людей.



Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...