Російський фотоблогер Сергій Анашкевич обурений платною зарядкою гаджетів у аеропорту окупованого Криму. Про це він написав у своєму Livejournal, інформують Патріоти України.
"Просто немає слів. Апофеоз кримського жлобства. В аеропорту Сімферополя нарешті з'явилася можливість заряджати телефони та гаджети. Але радіти рано. Справа в тому, що, наприклад, повна зарядка айфона обійдеться вам в 360 рублів (близько 133 грн).
А щоб хоч трохи зарядити пристрій, доведеться віддати щонайменше 50 рублів (18,5 грн), – написав Анашкевич.
На його фото розцінки на зарядку: одна хвилина - 3 рублі (1,11 грн). Блогер обурений - у багатьох аеропортах світу це безкоштовно. "Може так на енергоміст збирають. Бачила у Вітебську на залізничному вокзалі таке, тільки там осередки закриваються і дешевше", - пишуть в коментарях до фото.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...