Без варіантів: Відомий російський журналіст пояснив, чому РФ поверне Крим Україні (відео)

​Журналіст і письменник Сергій Лойко заявив, що окупований Крим змушений буде повернути будь-який російський політик, який прийде на зміну Володимиру Путіну.

Фото: "Апостроф"Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

"Але Крим – це ключ до того, щоб повернутися у світове співтовариство, щоб були зняті санкції, без цього ніякі санкції не будуть зняті, так чи інакше, Крим доведеться повертати", - вважає журналіст.

Одним із способів повернення Криму Лойко назвав проведення "референдуму" на півострові, на якому так чи інакше переможе точка зору щодо повернення до складу України. Журналіст підкреслив, що Крим повернеться до складу України законним або незаконним шляхом.

"Законний шлях – це визнати злочини Путіна, визнати всі рішення, ухвалені за його влади, незаконними і відповідно з цим повернути Крим на місце", - говорить Лойко.

"Але я думаю, що цього не відбудеться, а, швидше за все, це відбудеться в результаті чергового такого фейкового "референдуму", щоб хоча б якось заспокоїти населення всередині Росії", - додав він.

Повно версію інтерв’ю можно побачити на Ютуб.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чого чекати? - В Україні ввели "особливі" умови виходу на пенсію

четвер, 21 червень 2018, 7:10

Цього року в Україні діють спеціальні умови виходу на пенсію. Середня пенсія - всього 2,5 тис. грн. Але і для такої виплати доведеться працювати 35 років і отримувати більше середньої зарплати. На справді безбідну старість можуть розраховувати судді. В...

"Небо стає ближчим": Мережу вразило фантастичне відео із Закарпаття

четвер, 21 червень 2018, 6:56

Дивовижну природу Закарпаття у казковому ролику зафіксували місцеві лісівники. Закарпатські лісівники зняли гарне відео, в якому показали захоплюючі дух казкові пейзажі цього краю. Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці Закарпатського облас...