Без жодних на те причин: В Одесі охоронець жорстоко побив дитину (відео)

Інцидент стався у дворі елітного житлового комплексу "Французький".

Скрін відео

Вчора, 17.07.17, в Одесі о 16:00, на території, що охороняється, у дворі елітного житлового комплексу "Французький", що знаходиться за адресою Французький бульвар, 22, охоронцем охоронної фірми "Карабінер" було скоєно безпричинний напад на неповнолітню дитину, про що свідчать записи відеокамер зовнішнього спостереження. В результаті нападу дитина отримала тілесні ушкодження. Про це повідомила у своєму Facebook одеситка Людмила Ризванюк, передають Патріоти України.

"Прошу максимальний репост, оскільки керівництво ОСББ, в особі голови Климової Олени Георгіївни, начальника охорони Семенюка Юрія Миколайовича, моє прохання про допомогу проігнорували, не зробили сприяння у вирішенні даної надзвичайної події, звинувативши в цій ситуації мою дитину і мене." - написала вона.

Дане відео прокоментував у своєму Facebook Dmitriy Prokopiev:

""Больной" охранник показал свое превосходство над ребенком...

Он задним числом теперь подпишет свои служебные обязанности в Карабинере? А он вообще с ними знаком?
Но самое интересное, я так понял, - это реакция его начальства на это произошедшее безобразное поведение своего подчиненного..." - написав він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чем Путин ответит Европе на танки, кроме Сталинграда? - Рибніков

середа, 8 лютий 2023, 1:00

Через год после начала Вяликой Отечественной Специальной Военной Операции по демилитарицификации Украины президент России Владимир Путин так ничего всерьез и не начал, из чего лишний раз следует, что у России в рукаве действительно есть что-то такое бо...

"Еще патриарх Алексий II служил в КГБ под поэтическим именем "Дрозд", - блогер-одесит

середа, 8 лютий 2023, 0:28

"Швейцарская франкоязычная газета Le Matin Dimanche опубликовала рассекреченные архивы своих спецслужб про жизненный путь патриарха Кирилла, который в 70-е годы работал Штирлицем на берегу озера Леман. Прикидываясь представителем московского патриарха...