"Безплатна освіта" - сестра "безплатної медицини": Підраховано, скільки директори та вчителі вичавили з батьківських гаманців вже після Януковича

Як це виправити?

Головний шкільний інвестор. Ілюстрація з відкритого джерелаЗа оцінками громадської організації "Батьки SOS", за три роки (2014-2016 рр) батьки вклали в школи України близько мільярда гривень. Про це в своїй статті для ZN.UA пише Оксана Онищенко, а передають Патріоти України.

"Це тільки те, що пройшло через бухгалтерію навчальних закладів і було враховано. Скільки коштів взагалі батьки принесли в школу - уявити неможливо. Охорона, ремонти - це зазвичай проходить" повз касу ", а суми не маленькі. Тоді як від держави навчальні заклади отримали за три роки 2,3 млрд грн ", - цитує автор співголови ГО "Батьки SOS" Олену Бондаренко.

Онищенко зазначає, що найчастіше, фондами, в яких є зловживання, керують не директори шкіл, а їхні родичі, друзі або "свої" батьки."Що відбувається з благодійними внесками в школах, де не створені благодійні фонди, тобто батьківські гроші циркулюють неофіційно, - і говорити нема чого.

Щоб уявити масштаби цього лиха, досить згадати історію однієї столичної гімназії, де на батьківських зборах директор оголосила батькам, що зникли 170 тис. грн батьківських грошей. Тільки уявіть - просто зникли безслідно. До речі, зберігалися ці благодійні внески у звичайній коробці від взуття в кабінеті завгоспа. Батьки тоді звернулися в прав охоронні органи, слідство триває вже майже три роки", - пише автор.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Риск для граждан Украины заключается не в перелетах в Турцию. Куда опаснее не та страна, куда они едут отдыхать, а та, куда они потом возвращаются. Это позорище", - епідеміолог про заяву Зеленського

понеділок, 19 квітень 2021, 6:12

"Заявление президента Зеленского о наращивании туристического потока из Украины в Турцию свидетельствует о том, что у него нет понимания об эпидемиологической ситуации ни в Украине, ни в Турции. Это еще раз доказывает, что в окружении президента нет со...

"Если дернутся, то уже никакого "Минска-3" не будет, и останавливаться будут уже не на границах Донецкой и Луганской областей", - Пушилін хвалився Соловйову, як давитиме "біндєр"

понеділок, 19 квітень 2021, 0:00

Рейк'явік знов у небезпеці. Всі знають, що старий МММщик слів на вітер не кидає. І кожне слово "щире золото правди". "Голова "ДНР" Пушилін в ефірі YouTube-каналу «Соловьёв.Live» в неділю розповідав, як він нас "давитиме", - написав політтехнолог Олексі...