Безупинний конвеєр обдирання населення або навіщо влада завищує тарифи - блогер

Однієї рукою влада у змові з монополістами відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти.

Ілюстрація:Zik"Завищені тарифи є елементом багаторівневої системи привласнення накопичень і поточних доходів громадян." Про це пише у своєму Facebook Костянтин Матвієнко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Однієї рукою влада у змові з монополістами на ринках комунальних послуг, енергетики, транспорту та ін. відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги напрямки з Держбюджету, у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти, замість спрямувати їх на реальні державні потреби.

Є ще опція привласнення майна та банкрутств підприємств, яким не під силу сплачувати монопольні тарифи. Зараз так готують до банкрутства "Укрзалізницю".

Завищені ціни на ліки, харчі, комунальний транспорт - перед усім маршрутки, загроза банкрутства Київського метрополітену - це все ланки одного безупинного конвеєра обдирання населення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Рудимент совка чи звичайний ідіотизм?": Блогерка про добровільно-примусові "зразкові" зачіски для хлопчиків-школярів

субота, 20 січень 2018, 0:21

Дітям не тільки розповідали, що їм потрібно підстригтися і соромили їх, але й казали хлопчикам, що вони "схожі на дівчаток". "Рудимент совка чи звичайний ідіотизм?", - вирішила запитати в друзів та усіх небайдужих користувачка соцмережі "Фейсбук" Роза ...

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...