Безупинний конвеєр обдирання населення або навіщо влада завищує тарифи - блогер

Однієї рукою влада у змові з монополістами відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти.

Ілюстрація:Zik"Завищені тарифи є елементом багаторівневої системи привласнення накопичень і поточних доходів громадян." Про це пише у своєму Facebook Костянтин Матвієнко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Однієї рукою влада у змові з монополістами на ринках комунальних послуг, енергетики, транспорту та ін. відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги напрямки з Держбюджету, у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти, замість спрямувати їх на реальні державні потреби.

Є ще опція привласнення майна та банкрутств підприємств, яким не під силу сплачувати монопольні тарифи. Зараз так готують до банкрутства "Укрзалізницю".

Завищені ціни на ліки, харчі, комунальний транспорт - перед усім маршрутки, загроза банкрутства Київського метрополітену - це все ланки одного безупинного конвеєра обдирання населення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Під Москвою 17-річного переможця олімпіад з хімії знайшли мертвим після візиту ФСБ

середа, 25 квітень 2018, 0:17

Тіло підлітка знайшли біля під'їзду його будинку. У Московській області знайдено тіло 17-річного переможця столичної олімпіади з хімії, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ. Школяр загинув після перевірки ФСБ РФ. За даними одн...

І сміх, і гріх: Прілєпін позує для фото, нібито в умовах бою

середа, 25 квітень 2018, 0:12

В мережі висміяли світлину "нещадного бою деенерівців". Користувачі мережі висміяли фото російського письменника і заступника командира батальйону бойовиків "ДНР" Захара Прілепіна, зроблене нібито в умовах бою, повідомляють Патріоти України. На знімок ...