Безупинний конвеєр обдирання населення або навіщо влада завищує тарифи - блогер

Однієї рукою влада у змові з монополістами відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти.

Ілюстрація:Zik"Завищені тарифи є елементом багаторівневої системи привласнення накопичень і поточних доходів громадян." Про це пише у своєму Facebook Костянтин Матвієнко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Однієї рукою влада у змові з монополістами на ринках комунальних послуг, енергетики, транспорту та ін. відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги напрямки з Держбюджету, у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти, замість спрямувати їх на реальні державні потреби.

Є ще опція привласнення майна та банкрутств підприємств, яким не під силу сплачувати монопольні тарифи. Зараз так готують до банкрутства "Укрзалізницю".

Завищені ціни на ліки, харчі, комунальний транспорт - перед усім маршрутки, загроза банкрутства Київського метрополітену - це все ланки одного безупинного конвеєра обдирання населення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вчера Трамп одновременно исполнил репертуар Кеннеди и Никсона, наверняка зная о том, чем это для них закончилось", - Анти-Колорадос

вівторок, 17 липень 2018, 19:19

Президент РФ вважає, що міцно схопив Трампа за причинне місце, але куди більш міцно за це місце його тримають в самих Штатах, і у що це виллється для Трампа, Путіна і РФ - велике питання. "Вчерашняя речь президента США после встречи с Путиным самими ам...

Блоха з амбіціями або технічний варіант під Тимошенко: Коломойський відправить на президентські вибори ще одного кандидата (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 19:03

Про своє бажання сісти в президентське крісло оголосив Віталій Купрій. Якщо ви думаєте, що головна політична подія 16 липня – це зустріч Путіна і Трампа у Гельсінкі, то ви глибоко помиляєтеся. Про це розповів письменник Ігор Лесев в ефірі передачі “Не ...