Безупинний конвеєр обдирання населення або навіщо влада завищує тарифи - блогер

Однієї рукою влада у змові з монополістами відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти.

Ілюстрація:Zik"Завищені тарифи є елементом багаторівневої системи привласнення накопичень і поточних доходів громадян." Про це пише у своєму Facebook Костянтин Матвієнко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Однієї рукою влада у змові з монополістами на ринках комунальних послуг, енергетики, транспорту та ін. відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги напрямки з Держбюджету, у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти, замість спрямувати їх на реальні державні потреби.

Є ще опція привласнення майна та банкрутств підприємств, яким не під силу сплачувати монопольні тарифи. Зараз так готують до банкрутства "Укрзалізницю".

Завищені ціни на ліки, харчі, комунальний транспорт - перед усім маршрутки, загроза банкрутства Київського метрополітену - це все ланки одного безупинного конвеєра обдирання населення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народ дістала курортна мафія з "волохатими руками" Південної Пальміри та столиці України: Трасу Київ-Одеса перекрили протестанти

неділя, 21 жовтень 2018, 18:40

21 жовтня велика група жителів селища міського типу Затока - відомого курорту на самому березі Чорного моря, перекрили жваву автомагістраль Київ - Одеса, протестуючи проти забудови пляжів. «11 жовтня вночі була проведена таємна сесія селищної ради, на ...

Рідні, колеги, шанувальники ридали: Як в Києві прощалися з народною улюбленицею Мариною Поплавською (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 18:33

Церемонія проходила в приміщенні МЦКМ "Жовтневий Палац" за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1.