Політолог Авраам Шмулевич спробував проаналізувати причини вбивства російського посла Андрія Карлова у Туреччині. Про це він написав у своєму блозі, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Фахівець нагадав, що після вбивства дипломата турецький офіцер Мевлют Мерт Алтинташ, зокрема, вигукував: "Не забувайте Алеппо! Не забувайте Сирію!"
"У всьому світі, окрім самої Росії, переважна більшість людей вважає, що саме російські війська є відповідальними за смерть десятків тисяч невинних жертв в Сирії, за загибель дітей, розбомблені госпіталі, за отруєних газом, покалічених, спалених заживо. Частина цих жертв – результат дій російської авіації та артилерії. За цим усім стоїть Росія та Путін. Щоправда, російська пропаганда всіма силами заперечує це, але за межами Росії їй ніхто не вірить. На Близькому Сході вже точно," – підкреслює експерт.
За його словами, практично всі жителі арабських країн і Туреччини, як і більша частина сунітів решти світу, глибоко переконані в тому, що саме Росія відповідальна за смерті десятків тисяч людей в Сирії. Ніхто в цих країнах не вважає, що в Алеппо Росія бомбила ІДІЛ і взагалі якихось "терористів".
"Офіційно арабські і взагалі сунітські країни засудили вбивство Андрія Карлова. Але в соціальних мережах і навіть в серйозних арабських медіа, наприклад, на "Аль-Джазірі", прихильники сирійської опозиції вітають убивство посла Росії в Туреччині. "Путін скидав на нас бомби, і отримав різдвяний подарунок з Туреччини. Ассасін помстився за наших людей, яких вбивають у Алеппо. Ми попереджали, що бурхливий вогонь не зупиниться на Сирії", – написав сирійський опозиціонер і один з найпопулярніших арабських блогерів Бассам Джаара.
Інший автор "Аль-Джазіри" на арабській версії сайту пише, що "незважаючи на дипломатичний етикет і принципи дипломатії, цю молоду людину з Туреччини варто удостоїти титулу "Шахід Алеппо". У сунітських районах Лівану з нагоди вбивства посла РФ масово роздавали солодощі," – зауважив автор.
Шмулевич також зазначив, що жодна організація в світі не здатна змусити молоду людину в хорошому дорогому костюмі витягнути з кишені "Глок" і піти на вірну смерть – якщо він сам не побажає цього, якщо у нього в серці не горить ненависть, яка сильніша за страх смерті.
"Так що, радше за все, за вбивцею стояли не конкретна організація, а Помста – саме так, з великої літери. І в Туреччині, і в арабських країнах, і в Західній Європі, і в самій Російській Федерації, від Москви до нафтоносного Уренгоя, від Кавказу до Поволжя – сьогодні є дуже багато таких молодих людей," – пише блогер.
Крім того, фахівець заявляє, що для людей, у яких немає засобів ППО, і яких упродовж року "прасували" російські "беззахисні бомбардувальники", вбивця посла Росії – однозначно герой, який пожертвував своїм життям заради помсти.
"Убитий Андрій Карлов для них дипломат, який не користується імунітетом у всьому світі. Він – лише один із ворогів, причому офіційний представник ворога, який саме за це і "отримав своє"," – зазначив політолог.
На його думку, зважати на ці настрої доведеться і Ердогану, оскільки він явно хоче укласти союз з Москвою.
Дописувач ресурсу вважає, що схоже, вже занадто багато громадян Туреччини не сприймають ніяких договорів "з вбивцями мусульман" – число тих, хто саме так сприймає Росію, схоже, вже підійшло до критичної позначки.
"Насправді багато хто і не раз попереджав, що бійня в Сирії рано чи пізно прийде на територію Росії. І момент цей також вже наближається. Бомби, випущені російськими "беззахисними бомбардувальниками", повернуться бумерангами," – підкреслив він.
Крім того, Шмулевич оприлюднив одну цікаву історичну деталь щодо вбивства російського посла.
"У момент вбивства Путін, який веде сьогодні війну на Близькому Сході, повинен був відвідати Малий театр для перегляду вистави "Горе от ума". Виставу, яку поставлено за п'єсою Олександра Грибоєдова, посла Росії в Тегерані, убитого в 1829 році. Вбивці тодішнього посла тодішньої Росії виступали проти договору щодо розділу Близького Сходу (Південний Кавказ – частина цього регіону), який Російська імперія нав'язала Персії після кількох років війни.
У драмтеатр президент Російської Федерації так і не приїхав: з Туреччини прийшла страшна новина про вбивство російського посла. Рідко коли Всевишній робить більш явні натяки," – резюмує політолог.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...