"Братушки" влипнуть: "Сербия, ручной пёс России, скоро будет полностью окружена странами НАТО", - блогер

Президент Сербії Олександр Вучич хоче приєднати свою країну до ЄС, але ні в якому разі не до НАТО.

Сербія скоро буде уся оточена країнами НАТО. Фото: соцмережі.

"Её соседи – Венгрия, Хорватия, Румыния, Болгария и Черногория являются членами этого военного блока. До сих пор лишь Босния и Герцеговина вместе с Македонией оставались вне его", - пише Сабірджан Бадретдінов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Но БиГ уже подала заявку на членство, а Македония недавно решила сменить своё название, которое было причиной по которой Греция блокировала её членство в НАТО.

Если всё пойдёт по лучшему сценарию, скоро Македония будет иметь название "Республика Северная Македония".

В этом случае, Греция перестанет препятствовать Македонии в переговорах с НАТО. Поэтому, в Белграде и Москве с опасением наблюдают за тем, что происходит в Македонии.

В прошлом году Сербия закупила у России шесть военных самолетов МИГ-29. Непонятно, от кого Сербия хочет обороняться. Президент Сербии Александр Вучич хочет присоединить свою страну к ЕС, но ни в коем случае не к НАТО.

Это довольно двусмысленная позиция. Вряд ли его стране удастся долго просидеть на двух стульях. Рано или поздно ей придётся выбирать между Западом и Россией".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...