"Бурштинова мафія" - це така ж сама "ДНР", тільки режиму АТО немає, - експерт

Нацполіція ще в серпні 2016 року відзвітувала про те, що "бурштинова мафія" повністю взята під контроль. Виникає питання, про який саме контроль йдеться?​

Бурштинові війни тривають. Фото: OGO.ua.

Тема ця абсолютно не нова: нелегальний видобуток бурштину - дуже серйозна проблема, яку просто відмовляються помічати. З одного боку це не дивно, налагодити поставки бурштину за кордон рядові добувачі навряд чи змогли б самостійно. З іншого - практично всі акції поліції по вилученню мотопомп та затримання копачів закінчуються або масовими мітингами, перекриттями міжнародних автодоріг або збройним опором. При цьому Нацполіція ще в серпні 2016 року відзвітувала про те, що "бурштинова мафія" повністю взята під контроль. Виникає питання, про який саме контроль йдеться? Так пише у своєму блозі аналітик Українського інституту стратегій глобального розвитку та адаптації Володимир Гуржі, передають Патріоти України і цитують далі:

"Сюжет этот до боли знакомый, в Донецкой области тоже очень долго не было проблемы копанок, вот не было - и все. Копанки были, а проблемы нет. Митинги и перекрытия дорог тоже были, вооруженное сопротивление со временем началось. Я не отрицаю разжигание конфликта со стороны внешних сил, но удивляюсь уверенности многих людей, которые почему-то уверены, что в другой области также разжечь нельзя.

По сути, "янтарная мафия" это такой же "ДНР". И совершенно не удивляет очень знакомое бездействие правоохранительных органов - неизвестные в камуфляже без опознавательных знаков и балаклавах перекрыли международную трассу, остановили движение - все хорошо, так и надо, в Европе каждый день так происходит. Полное бездействие полиции, хотя, возможно, уже "полиция с народом"?

Протестующие требуют узаконить добычу янтаря и это, безусловно, прекрасно, но продавать они его как собираются? Контрабандой за границу, как и сейчас? К слову, завтра заканчивается ультиматум, и блокада трассы начнется опять. Задержки с поставками, срыв сроков выполнения по договорам? Ну и что, никто не стремиться защищать интересы малого и среднего бизнеса, да и крупного тоже. А за рубежом наверняка все привыкли к тому, что такое вести бизнес с украинскими компаниями.

Удивляет однобокость суждений и восприятие реальности действующей властью, ведь, по сути, если действия предпринимаются одни и те же, то и санкции за них должны быть одинаковые, не так ли? По этому поводу вопросов у меня несколько, хотя они риторические и даже немного юмористические:

Почему в Ровненской (а именно так она называется с 1991 года) области не введен режим АТО?
Почему до сих пор не введен пропускной режим?
Почему там выплачивают пенсии?
Почему не введена товарная блокада?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тривожні кнопки та огорожі: У законопроєкті про безпеку в закладах освіти не передбачено фінансування такої можливості, - нардеп

четвер, 21 листопад 2024, 15:52

Верховна Рада в четвер, 21 листопада, прийняла в першому читанні законопроєкт про безпеку в закладах загальної середньої освіти. Водночас у проєкті не передбачено фінансування забезпечення такої можливості. Про це сказав народний депутат Микола Княжиць...

Колишнього голову ОП Богдана помітили у Відні з підсанкційним контрабандистом та скандальним блогером "Джокером" (фото, відео)

четвер, 21 листопад 2024, 15:37

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан під час повномасштабної війни зустрічався у Відні з підсанкційним контрабандистом, власником Telegram-каналу "Темный Рыцарь" Сеяром Куршутовим, а також кандидатом у народні депутати від партії "С...