Час терплячості до Росії вийшов і жарти скінчились, - американський політолог

​Те, що путінці вважали слабкістю Заходу, несподівано для них перетворилося у свою протилежність - сталеву санкційну хватку.

Всі розмови про те, що незабаром може початися Третя Світова війна за участю головних ядерних держав світу, не що інше, як звичайна профанація, яка виходить із вуст прокремлівських пропагандистів і в основному, розрахована на внутрішню аудиторію, для того, щоб підтримувати у російському суспільстві псевдопатріотизм, що базується на почутті страху, так як останнє рішення Конгресу США щодо санкцій проти Кремля, ясно говорить про те, що жарти скінчилися, стверджує американський політолог Раміс Юнус, передають Патріоти України. Далі пропонуємо вашій увазі переклад, який був опублікований виданням inforesist.org.

Режиму Путина трудно будет продолжать свою агрессивную политику по запугиванию всех в мире и особенно своих ближайших соседей, так как деньги в Резервном фонде и в фонде Национального благосостояния уже иссякли, а награбленные средства от нефтедолларов, находящиеся у ближайшего окружения Путина в зарубежных банках, оказались под санкциями.

«А если добавить к этому, что цены на нефть еще долго не поднимутся, то перспективы доходной части российского бюджета, в условиях тотального его разворовывания, представляются очень печальными».

Не трудно предположить, что в таких условиях, инфляция будет только усиливаться, что приведет к дальнейшему обесцениванию рубля. А учитывая то, что малый и средний бизнес в условиях тотальной коррупции и прессинга со стороны правоохранительных органов, не может нормально развиваться, то и импортозамещения как такового не произойдет, что соответственно усилит дефицит на потребительском рынке. А если еще добавить к этому и то, что политическая и экономическая изоляция России в мире будет усиливается по всем направлениям, включая и такие вопросы, как туризм, культура и обучение студентов за рубежом, то вполне логично предположить, что рано или поздно, к самим россиянам придет понимание того, куда их привел со своей политикой этот новый «собиратель земли русской».

«Пора россиянам усвоить, что никто на Западе не собирается воевать с Россией, самой ядерной державой мира, так как у США и их союзников есть более легкие и проверенные способы давления на своих политических противников, которые они уже не раз использовали в современной истории и довольно успешно».

Как говорил известный российский сатирик: «Мы Запад пугаем танками, а они нас будут наказывать банками».

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Острів Крим: "Назад только пешком, под дронами", росіянин емоційно реагує на палаючу військову автівку посеред траси (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:25

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...

Кремлівський фюрер втрачає свій головний приз з 2014 року: Ні палива, ні світла, ні туристів. Україна перетворює Крим на тягар для Путіна, - Bloomberg

субота, 27 червень 2026, 19:43

Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...