Політолог зазначив, що на форумі Україна була представлена практично повним складом найбільш впливових осіб. Зокрема, були присутні президент Петро Порошенко, глава АП Борис Ложкін, міністр фінансів Наталя Яресько, глава МЗС Павло Клімкін. Практично симетрично представлена делегація США: віце-президент Джо Байден, держсекретар Джон Керрі і його помічник Вікторія Нуланд.
«В американской не хватает разве что Обамы. А вот от Украины не появился премьер. Да и на встрече с Кристин Лагард украинская сторона тоже была без Арсения Петровича. Отсюда напрашивается логичный вывод: на Западе прекрасно знают сегодняшний уровень поддержки Яценюка в украинском обществе и, соответственно, давосские встречи больше похожи на смотрины потенциального нового Премьера для «технократического правительства», — зазначив Голобуцький.
Він припустив, що у складі української делегації цілком можна побачити наступника Яценюка на прем'єрській посаді. «Тем более, что имена и Ложкина, и Яресько уже звучали в контексте их возможного премьерства. Так что «переформатирование Кабмина» и «кадровые изменения» вполне могут превратиться в полноценную отставку правительства с премьером вместе и последующую полную перезагрузку», — додав Голобуцький.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...