"Це має назву "орторексія", що в перекладі з грецької означає одержимість харчуванням. Першими ознаками орторексії є дотримання обмежень у харчуванні, ретельний підрахунок калорій, надмірна увага до продуктів, які входять до раціону. А також – засудження людей, що харчуються "не за правилами", – розповіла дієтолог.
Здорова людина, яка стежить за харчуванням, але не робить культ з цього, може інколи з’їсти щось шкідливе, але не робить із цього проблему, адже розуміє: це виняток.
"При орторексії у людини з’являється почуття тривоги, страху, злості, а також погіршується сон. Згодом це може призвести до нервового зриву. Такі люди частіше наражаються на стрес, зокрема й хронічний. Крім того, через постійний контроль людина не вміє розслабитись. Усе це призводить до захворювання нервової системи, зниження імунітету, загальної слабкості та порушення всіх функцій організму", – застерігає Фальчук.
"Дуже мило спостерігати, як деякі народні депутати, наглухо промовчавши перші два дні (бо ж раптом минеться?), почали визнавати свою "помилку", коли Володимир Зеленський запустив відкат по турбосвинству №12414", - пише журналіст Данило Мокрик на своїй ...
Після того як Білий дім заморозив постачання зброї до Києва, дзвінок із Польщі відкрив шлях до нової багатомільярдної допомоги Україні. Про це інформує The Telegraph 25 липня, передають Патріоти України. За інформацією ЗМІ, 4 липня спецпредставнику пре...