Для тих, хто не зрозумів, навіщо ввели абонплату на газ, - блогер

Всьому виною стала енергоефективність і різні енергозберігаючі технології, в зв'язку з яким народ став менше споживати газ, що призвело до зменшення заробітків власників.

Україна після Нідерландів стала другою країною,  де існує абоплата на газ. Фото: ictv.ua.

Блогер Alex Melanchenko пояснив на інформаційному ресурсі "Kozak Post", чому держава надумала вводити абонентську плату за користування газом, незалежно від спожитої кількості та користування (не користування), передають Патріоти України.

"Для тих, хто не зрозумів з якого переляку з'явилася абонплата за газ, то відповідаю. Всьому виною енергоефективність і різні енергозберігаючі технології. У зв'язку з цим, народ став менше споживати газ, що призвело до зменшення заробітків власників, яким де-факто належать і які використовують державні труби.

Щоб відшкодувати втрати від нових технологій придумали раз і назавжди збирати гроші з населення по перетину труби з розрахунку, що по ній цілодобово "фігачить" газ. Споживаєш - не споживаєш плати, - "популярно" пояснює блогер.

Бо й справді, ситуація, яка склалася, мегаабсурдна.

"Навіть ху*ло зі своїм "бери або плати" відпочиває. Там хоч менше можна замовити. Тут від тебе нічого не залежить. Плати за повною...", -проводить паралель автор посту.

На заверешення іронізує: "Тут, кажуть, пропонують сонячні батареї допомогти встановити. Не треба. А то потім обленерго змусить за антрацит недобутий платити. Без антрациту адже ніяк..."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Коли у русо-фашистів точковими ударами відбирають кораблі, нафтобази, склади, штаби управління чорноморським флотом, це в них викликає щире здивування. "Как же так?" - Олена Кудренко

неділя, 24 вересень 2023, 0:14

"Останніми днями Крим - "гвоздь программы". Мені здається, що він зараз як тир, а ми в ньому відпрацьовуємо навички, поєднуючи приємне з корисним. Пам'ятаєте, як пройшла інформація, що російських курсантів возять на наш Донбас здавати заліки зі стрільб...

"Ми постійно тиснемо ворога на напрямках нашого наступу, але воєнна машина недоімперії не не зламана і навіть нарощує свою боєздатність", - політолог Кочетков

неділя, 24 вересень 2023, 0:00

"Практично не пишу про події на фронті. І це не тому, що не отримую інфи звідти і нема чого сказати. Але критикувати дії нашого командування, висловлювати незадоволення темпами наступу, знаходячись у Києві – найбільш захищеному місті світу – є, м’яко к...