"Для ЗСУ слабким місцем є радянський бюрократичний апарат. Нам потрібно змінювати принципи і підходи на інші, не радянські" - Гай

На думку волонтера, в українській армії потрібно більше делегувати повноважень молодшій і середній ланці офіцерів.

Мирослав Гай. Фото:news.eizvestia.comСлабким місцем Збройних Сил України є радянський бюрократичний апарат, дуже довгий період прийняття рішень і планування. Таку думку на сайті Главред висловив волонтер, який воював в зоні АТО, глава благодійного фонду "Світ і Ко", офіцер запасу Мирослав Гай, передають Патріоти України.

Ті операції, які в нашій армії планують на рівні полковників і генералів, в країнах НАТО розробляє середній і молодший командний склад, розповів активіст.

"Нам потрібно більше делегувати повноважень молодшій і середній ланці офіцерів. Нам потрібно змінювати принципи і підходи на інші, не радянські", - зазначив Гай.

Також волонтер наголосив, що українські військовослужбовці забезпечені зараз усім, що необхідно, тільки тому, що їх мало. "Якщо доукомплектувати бригади хоча б до вимог військових статутів, то, боюся, виявиться, що наше забезпечення ще має великі проріхи. Та діяльність волонтерів, які за ці чотири роки не припинили своєї роботи, все ж таки змінилася. Дійсно, військовослужбовець зараз критично не потребує нової форми чи харчів. Проте більшість волонтерських організацій знайшли себе в роботі над системними змінами оборонного сектору." - наголосив волонтер.

Україна знаходиться у складній ситуації. Безпека в Україні є запорукою безпеки в регіоні. Це розуміють країни НАТО. Наша дестабілізація несе загрози Євросоюзу. А війна в Україні є першим прикладом війни в Європі у ХХІ столітті. Для цивілізації, яка вже запускає приватні ракети на Марс, така ситуація неприпустима. Відповідно для того, щоб ми були безпечною країною, нам потрібно провести реформи у політичному, економічному, оборонному секторах.

Досвід свідчить, що самостійно ми на такі реформи неспроможні в короткій перспективі. А часу для очікування ніхто не має. Тому Україні зараз допомагають інтегруватися в глобальний світ, парадигму, яку ми називаємо "західна цивілізація". Вважайте, що ми виграли в лотерею. РФ протистоїть цій інтеграції настільки, що навіть розпочала війну на Донбасі.

Відповідно не варто казати, що ми просто знаходимося під зовнішнім управлінням, а варто сказати, що на Україну впливають різними методами дві протиборчі сторони - Росія та Захід. А от яку сторону і цивілізаційну модель оберемо ми - вирішувати нам, зазначив активіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трупы, трупы, трупы наших бойцов. Они везде. Насколько достает глаз - везде мертвецы": Z-воєнкор опублікував сповідь недобитого окупанда з Вовчанська

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:25

Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...