ДТП у Києві сталася з вини водія Uber, але постраждалій дівчині тільки "висловили співчуття" (фото)

Представник Uber заявив, що витрати на лікування та моральні збитки має компенсувати постраждалій сам водій, а не компанія.

Поїздка на таксі закінчилась у лікарні. Фото: соцмережі.

"В воскресенье, возвращаясь домой я вызвала такси Uber, в районе 1:30 ночи произошла авария, по вине моего водителя, который при пересечении ул. Большая Васильковская не уступил дорогу ехавшему по главной трассе автомобилю. В результате, встречная машина протаранила наше авто. Удар пришелся как раз в то место, где я находилась (заднее правое пассажирское место)", - пише мешканка Києва Тетяна Зацерковна на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Меня забрала скорая, от удара я получила многочисленные ушибы, а так же глубокие порезы на лице и теле от осколков разбитого стекла. Было наложено более 10 швов. Насколько я осведомлена, все водители Uber должны иметь страховку, которая защищает пассажиров при таких ситуациях.

Мне была предъявлена только автоцивилка (которая как оказалось позже не распространяется на такси, (иными словами страховка ничего выплачивать не будет). Важно отметить, что у водителя не оказалось даже аптечки - этот факт был зафиксирован свидетелями.

Сегодня мне позвонил сотрудник компании Uber (было такое чувство что он вышел на обед и во время разговора ещё жевал бутерброд). Сказал, что они очень сожалеют и что ущерб должен возместить виновник происшествия, а они могут только помочь написать заявление в милицию! На этом с них все, это все чем они могут помочь!!!!! И кстати, водителя они просто заблокировали. Может кто подскажет, как действовать дальше?

P.S. Самое обидное что мне нравилось это такси и я постоянно ездила на нем, но очень обидно что им плевать на своих клиентов".






Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...